נתניהו מעניק לממשלת בנט 3 מדליות זהב | צפו - 0404

נתניהו מעניק לממשלת בנט 3 מדליות זהב | צפו

מנהיג הימין וראש האופוזיציה נתניהו העניק היום לממשלת בנט 3 מדליות זהב של כישלון.

נתניהו: "בזמן שהספורטאים שלנו מביאים הישגים עולמיים, הממשלה עסוקה בלמחוק הישגים עולמיים. באולימפיאדה לכישלונות הממשלה הזאת הייתה מביאה 3 מדליות זהב: נכשלה בקורונה, נכשלה מול איראן ונכשלה בכלכלה עם העלאת מיסים ומחירים על חשבון כל אזרחי ישראל.

מדליית זהב לאביגדור ליברמן על תרגיל מדהים בהתעמלות קרקע – פליק-פלאק מרהיב. רק לפני כמה שבועות הוא אמר שלא יעלה מיסים. עכשיו הוא מעלה מיסים. העליתם את מחירי החשמל, התחבורה הציבורית, הארנונה, מחיר הלחם, הטלתם מס על רכישת מוצרים באינטרנט, מס על נטפליקס, מס על ביקור אצל רופאים, מס על שתייה קלה — עוד ועוד מיסים כדי לממן 53 מיליארד שקלים שהבטחתם למנסור עבאס כי אחרת אין לכם ממשלה. למה אזרחי ישראל צריכים לשלם את המחיר הזה, את מס עבאס, רק כדי להשאיר אתכם בשלטון?".

לדברי נתניהו: "בנט אמר שהוא לא בכיס של אף אחד, אבל האמת הפשוטה היא שהוא בכיס של מנסור עבאס וכולם יודעים את זה. הממשלה צריכה להוריד מיסים במקום להעלות מיסים. זה תקציב? זה תקציב של גזירות. בשביל זה הקמתם ממשלה? או שאתם לא מבינים שום דבר בכלכלה או שאתם פשוט בכיס של עבאס.

הממשלה הזאת היא שיאנית העולם בכישלונות. בקורונה, במאבק נגד איראן, בכלכלה — כל כך הרבה כישלונות בזמן כל כך קצר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]