מחבלים תועדו משליכים אבנים מתוך רכבם לעבר רכב צה"לי - איש לא נעצר | צפו בביזיון - 0404

מחבלים תועדו משליכים אבנים מתוך רכבם לעבר רכב צה"לי – איש לא נעצר | צפו בביזיון

אירוע מטריד בבקעת הירדן: מחבלים טרוריסטים תיעדו עצמם כשהם יושבים בארגז של רכב מסחרי, ומשליכים אבנים מתוכו לעבר ג'יפ צה"לי שנוסע מאחוריהם, באזור הר טמון שבצפון בקעת הירדן.

הפורעים שהיו גלויי פנים, תועדו כשהם נוסעים זמן רב לפני הג'יפ הצה"לי ומשליכים לעברו שוב ושוב אבנים וסלעים, כשבכל הזמן הזה לא נראית תגובה כלשהי מצד הלוחמים שבג'יפ.

אזרחים שנחשפו לסרטון, דאגו להעביר כבר בתחילת השבוע את המידע כולל התיעוד המפליל לגורמי הביטחון בגזרה, אך עד כה לא דווח על עצורים מבין הפורעים.

מדובר צה״ל נמסר לחדשות 0404 בתגובה: ״בשבוע שעבר התקיימה הפרת סדר בסמוך לחסם תייסיר שבמרחב החטיבה המרחבית ״הבקעה והעמקים״.

הפרת הסדר בוצעה בהשתתפות פלסטינים שיידו אבנים לעבר כוחות צה״ל. כוחות צה"ל פעלו על מנת להרחיק את הפורעים מאזור הפרת הסדר.

צה״ל משקיע את מירב המאמצים על מנת לשמור על בטחון התושבים ושמירה על הסדר. המשך המעקב אחר החשודים בטיפול השב"כ. יש לציין כי הציר בו התקיימה הפרת הסדר לא היווה הפרעה לתושבים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]