נתניהו בתל השומר: "בגלל תפיסות כמו של שאשא ביטון - ירדנו בדירוג בלומברג ממקום 5 ל-17" | צפו - 0404

נתניהו בתל השומר: "בגלל תפיסות כמו של שאשא ביטון – ירדנו בדירוג בלומברג ממקום 5 ל-17" | צפו

רה"מ לשעבר בנימין נתניהו ורעייתו שרה, קיבלו היום (שישי) את החיסון השלישי נגד הקורונה בבית החולים ״שיבא״ תל השומר. כזכור, קודם לכן, גם נשיא המדינה יצחק הרצוג התחסן במנה השלישית.

נתניהו: "אני רוצה להודות לפרופ׳ קרייס וצוות המסור של תל השומר, על כך שאתם נותנים לנו את החיסון השלישי. זה למעלה מחודש וחצי שאני קורא להביא את החיסונים שהזמנתי כראש ממשלה ושמדינת ישראל שילמה עליהם כבר אז. זאת הדרך היחידה לעצור את התפשטות הוריאנט. חבל – בזבזו חודש שלא לצורך עם מחירים יקרים.

בגלל תפיסות כמו של שאשא ביטון וחבריה, ירדו בדירוג העולמי ממקום 5 ל-17 בשישה שבועות בלבד. בכל זאת מוטב מאוחר מאשר אף פעם. אני שמח שהצוות של משרד הבריאות חושב כמוני ומתחילים את התהליך החשוב הזה. אני מציע לכולכם – לכו להתחסן. פעם שלישית – גלידה".

לאחר שקיבל את החיסון השלישי, נתניהו ורעייתו שרה ביקרו את משפחתו של איציק סעידיאן בבית החולים: "איציק הוא סמל של גבורה, במאבק שלו הוא שינה את מדינת ישראל והשפיע גם עליי. צריך לשנות את הטיפול בנכים ובפצועי צה"ל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]