ח"כ בן גביר על מאבק החקלאים: "הממשלה הורסת להם את החיים - מפקירה את האדמות לבדואים" - 0404
ח יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ בן גביר על מאבק החקלאים: "הממשלה הורסת להם את החיים – מפקירה את האדמות לבדואים"

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית ח"כ בן גביר, התייחס למחאת החקלאים שנערכה הבוקר (חמישי) ואמר: "הממשלה הורסת לחקלאים את החיים, מכריחה אותם ליצור שותפויות ולעשות דברים הפוכים מכלכלת שוק חופשי".

בן גביר הוסיף: "אני מתנגד לרפורמה בלולים, כי אני נגד פגיעה כלכלית בחקלאים, שכל מה שהם מבקשים הוא בסך הכל להתפרנס, בלי להכריח אותם ליצור שותפויות ולהטיל עליהם הגבלות בניגוד לכלכלת השוק החופשי. אני בעד להפסיק את הפגיעה בכיס האזרחים, כאשר רשתות השיווק והגופים המתווכים הם אלו שמוכרות בפער גבוה ומופרז לצרכן וגורפות מיליארדי שקלים, על גב הצרכנים ועל גב החקלאים".

"חקלאות היא גם ערך לאומי ולא רק כלכלי וממשלה המעדיפה לייבא מתוצרת חוץ, במקום כחול לבן פוגעת בערך הלאומי ומפקירה את האדמות החקלאיות לבדואים. במקום בו עוברת המחרשה, שם יעבור גבולנו – אמר יוסף טרומפלדור לפני העלייה לתל חי", הוסיף בן גביר. (בתמונות: מחאת החקלאים בצומת כברי)

סיוון לפיד

סיוון לפיד

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]