חניכי תנועת הנוער אריאל בפתח תקווה התנדבו בלקט עגבניות: "מעכשיו - נעריך יותר את העגבניה שקונים בסופר" - 0404
חניכי תנועת הנוער אריאל בפתח תקווה התנדבו בלקט עגבניות:

חניכי תנועת הנוער אריאל בפתח תקווה התנדבו בלקט עגבניות: "מעכשיו – נעריך יותר את העגבניה שקונים בסופר"

סניף תנועת הנוער אריאל בכפר אברהם בפתח תקווה התנדב בלקט עגבניות, בשדות של כפר הנוער אמי"ת, אשר נמצא בשכונה שבה פועל הסניף.

כל העגבניות ילכו לעמותת 'לקט ישראל', כשמטרת הארגון היא איסוף מקטיף של עודפי תוצרת חקלאית וגם איסוף ארוחות מבושלות, מיונם וחלוקתם לנתמכים ברחבי הארץ. מומחים מטעם הארגון מעבירים גם סדנאות תזונה לאוכלוסיות היעד, שמטרתן העלאת מודעות לתזונה נכונה.

"החניכים חוו את ארץ ישראל ברובד המעשי והחקלאי שלה", מסביר עוז דיעי, קומונר הסניף. "לכמה שעות בודדות הרגשנו איך חקלאים משקיעים יזע ודמעות בכל ירק שהאדמה מוציאה". אחיה דנינו, חניך שהיה בלקט: "מעכשיו אעריך יותר את העגבניה שאני קונה בסופר, כי הרגשתי כמה עבודה קשה יש לחקלאים שמחליטים לגדל ירקות ופירות".

ראש העיר, רמי גרינברג: "בני הנוער שלנו מוכיחים שוב שהנתינה והעשייה הקהילתית הם ערכים מובילים עבורם. הסיוע של חברי תנועת הנוער אריאל בקטיף העגבניות בכפר הנוער אמי"ת, הוא שיתוף פעולה ערכי וחברתי ואני גאה בבני תנועת הנוער אריאל במדריכים ובפעילים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]