חוגג: "המלחמה שלי היא נגד כ-15 גזענים אלימים - אמנע מהם להיכנס גם למשחקי חוץ" - 0404
חוגג: דוברות בית״ר ירושלים

חוגג: "המלחמה שלי היא נגד כ-15 גזענים אלימים – אמנע מהם להיכנס גם למשחקי חוץ"

הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג, פרסם הערב (רביעי) פוסט בחשבון הפייסבוק שלו, בו הסביר את מאבקו בחלק מאוהדי הקבוצה: "רוצה שיהיה ברור, אין ולא תהיה אף מלחמה עם אוהדי בית"ר. כל המועדון הזה הוא למען האוהדים, התקציב שאני מעמיד כל שנה הוא למען האוהדים, השחקנים משחקים למען האוהדים וכולם עובדים מסביב לשעון רק למענכם".
 
בנוסף, כתב חוגג: "יש חוזה לא כתוב בין המועדון לאוהדים, שאומר שהמועדון וכלל עובדיו ושחקניו יתנו 110% למען הניצחון והאוהדים מתחייבים לתמוך באש ובמים. המלחמה שלי ושל המועדון הוא רק בקומץ קטנטן של בערך 15 גזענים אלימים שחצו כל קו אפשרי, אם זה קללות גזעניות, אם זה קללות על ילדות בנות 4 ואם זה אלימות ואיומים נגד אחרים.
 
האנשים האלו לא יכנסו למשחקי הבית של בית"ר ירושלים ובקרוב נעביר גם תקנה שתמנע מהם כניסה גם למשחקי החוץ. וכן חלקם גם יתמודדו עם תביעות אישיות על הנזקים שהם עושים. ולא אני לא אוותר. תזכרו, המלחמה היא נגד כ-15 אנשים ומסיבה מוצדקת על כל אחד ואחד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]