מנכ"לית עיר עמים תשתתף בדיון נגד ישראל באו"ם. עד כאן: "ארגונים אנטי ישראליים שוב מכפישים את ישראל בעולם" - 0404
מנכ חדשות RIA, ויקיפדיה

מנכ"לית עיר עמים תשתתף בדיון נגד ישראל באו"ם. עד כאן: "ארגונים אנטי ישראליים שוב מכפישים את ישראל בעולם"

מנכ"לית ארגון השמאל הקיצוני עיר עמים, יהודית אופנהיימר, תשתתף היום (רביעי) בדיון במועצת הביטחון של האו"ם בנושא השבת רכוש יהודי בשכונת שמעון הצדיק בירושלים לבעליו. אופנהיימר הוזמנה לדיון על ידי הנשיאה התורנית של מועצת הביטחון, זאת ללא ידיעת מדינת ישראל.

גלעד אך, מנכ"ל ארגון עד כאן, התייחס להשתתפותה בדיון ותקף את ארגוני השמאל החותרים תחת מדנת ישראל ומכפישים אותה בעולם.

לדברי גלעד אך: "מדובר בפרקטיקה קבועה. ארגונים אנטי ישראליים שכל מטרתם היא הכפשת מדינת ישראל בעולם, שלא מפספסים אף הזדמנות להוציא את דיבת ישראל רעה. מדובר בהחלטה שנקבעה על ידי רשויות החוק והאכיפה במדינת ישראל, ובמקום לערער על החלטתם כחוק, רצה מנכ"לית 'עיר עמים' לאו"ם, מאחורי גבה של המדינה.

ארגונים אנטי ישראליים נוספים, דוגמת שוברים שתיקה, בצלם, שלום עכשיו ועוד, נוהגים כך גם. רצים בעולם, מערוץ חדשות אחד לאחר, ומפיצים שנאה לישראל. זה יכול להיות בעתות משבר, אחרי מלחמות ומבצעים, הם לא בוחלים בשום אמצעי להוספת שמן למדורת האנטישמיות".

בעבר חשף ארגון עד כאן כיצד פעילת 'עיר עמים' הסירה דגל ישראל מעל בניין בשכונת שמעון הצדיק, לקול צהלות ההמון. פעיל אחר בארגון, בשם ליאור ציטרין, סיפר לתחקירן 'עד כאן' כיצד ניסה להדיח פעילי ימין לבצע פגיעה במתחם הר הבית. בשיחה בניהם תועד ציטרין מספר כי נשלח על ידי 'עיר עמים' להשתתף בכנס של תנועת 'סטודנטים למען הר הבית', במטרה לשמוע את דבריהם. בהמשך תיאר ציטרין כיצד ניסה לגרום למארגני הכנס לפעול ולדבר בעד פגיעה במתחם הר הבית ובאתרים הנמצאים בו "רציתי שיוציאו מהפה, שיגידו שצריך להעיף משם את כל המוסלמים, לבוא עם בולדוזר ולהרוס את מסגד אל אקצה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]