קורונה? ביטחון? גנץ אישר כניסת ערבים נוספים מהרשות - 0404
קורונה? ביטחון? גנץ אישר כניסת ערבים נוספים מהרשות יונתן סינדל, פלאש 90

קורונה? ביטחון? גנץ אישר כניסת ערבים נוספים מהרשות

בעקבות שיחתו של בני גנץ עם אבו מאזן, מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן, הודיע לבכירי הרשות על החלטת שר הביטחון גנץ להגדיל את מכסת העובדים מהרשות בישראל.

עליאן עדכן את הרשות כי בכוונת גנץ להגדיל ב-15 אלף את מכסת העובדים מהרשות בסקטור הבניין בישראל. החלטת הממשלה בנושא צפויה לעבור בשבוע הבא בתיאום בין כלל המשרדים.

בנוסף, המתפ"ש עדכן כי אושרה הגדלת מכסת העובדים מהרשות בתחום המלונאות בישראל ב-1,000 עובדים נוספים בתיאום עם משרד התיירות. האלוף עליאן ציין כי מערכת הביטחון הישראלית תשלים את ההיערכות כדי לוודא שהמעברים ביהודה ושומרון ערוכים להגדלת תנועת העובדים מהרשות לישראל ובחזרה.

לסיום, ציין אלוף רסאן עליאן כי בהמשך לשיחה שקיים שר הביטחון גנץ עם יו"ר הרשות אבו מאזן, צפויים צעדים נוספים לחיזוק הקשרים הכלכליים בין ישראל לרשות.

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן: "בתום עבודת מטה ארוכה, וכחלק ממהלך כולל לחיזוק הקשרים הכלכליים של ישראל והרשות הפלסטינית, הוחלט על הרחבת מכסת העובדים הפלסטינים בישראל. צעד זה יחזק את הכלכלות של ישראל והרשות הפלסטינית ויתרום רבות ליציבות הביטחונית בשטחי יהודה ושומרון. יציבות כלכלית היא המפתח לשמירה על הביטחון באזור".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]