פרסום ראשון | דיילת חלתה בקורונה - בוטלה טיסת אלעל מפרנקפורט לתל אביב | צפו בהודעת החברה לנוסעים ההמומים - 0404

פרסום ראשון | דיילת חלתה בקורונה – בוטלה טיסת אלעל מפרנקפורט לתל אביב | צפו בהודעת החברה לנוסעים ההמומים

טיסת אלעל מגרמניה לישראל בוטלה לאחר שדיילת החברה אובחנה חולת קורונה – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

המטוס והצוות שבו לישראל ללא הנוסעים, לאחר שהגרמנים הבהירו שהדיילת לא תוכל להכנס למדינה. עוד ייבדק מה יעלה בגורל הנוסעים שהגיעו לפרנקפורט מתל אביב, באותו המטוס.

את ההודעה על ביטול הטיסה לארץ קיבלו הנוסעים בשדה התעופה.

נוסע סיפר לחדשות 0404: ״בעקבות גילוי של דיילת מאומתת לקורונה תוך כדי טיסה!!! (לא ברור איך), בוטלה טיסת אלעל מפרנקפורט 356 לתל אביב.

המטוס שהגיע לפרנקפורט עם הדיילת המאומתת… שב לארץ (עם הדיילת), אך בלי הנוסעים המאוכזבים שנאלצו להישאר בגרמניה.. בתקווה לטיסה חדשה מחר.

גם לא ברור מה יהא על הנוסעים שהיו על הטיסה לפרנקפורט, כשהדיילת המאומתת שירתה אותם במשך הטיסה״.

מאלעל נמסר בתגובה לחדשות 0404 כי הטיסה בוטלה. אלעל שלחה לנוסעים את ההודעה הבאה: ״לקוחות יקרים, לצערנו עלינו לבטל את טיסתכם מפרנקפורט היום לתל אביב מאחר והתגלה כי אחד מאנשי הצוות שלנו נמצא חיובי לקורונה ולאור זאת הצוות כולו אינו מורשה בשלב זה לבצע את הטיסה ארצה.

אנו מתנצלים מאוד על אי הנעימות ועוגמת הנפש ויחד עם זאת מדגישים כי אל על שמה את בטיחות ובריאות הנוסעים בראש סדר העדיפות. בשעה זו עושים צוותי אל על בארץ ובפרנקפורט מאמצים לדאוג להלנתכם בבית מלון ובהמשך נעדכנכם לגבי טיסה חלופית מחר. כאמור אנו מתנצלים מאוד על אי הנוחות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]