הקלטת הסתר של חברי האופוזיציה | בליכוד זועמים על עידית סילמן ומודיעים כי האופוזיציה מנתקת כל מגע איתה - 0404
הקלטת הסתר של חברי האופוזיציה | בליכוד זועמים על עידית סילמן ומודיעים כי האופוזיציה מנתקת כל מגע איתה אבשלום ששוני, פלאש 90

הקלטת הסתר של חברי האופוזיציה | בליכוד זועמים על עידית סילמן ומודיעים כי האופוזיציה מנתקת כל מגע איתה

הלילה, בעת הדיון בכנסת בחוק הדיינים, נחשפה ח״כ עידית סילמן, מבצעת הקלטת סתר כלפי ח"כים מהאופוזיציה כשהיא מצויידת באמצעי תיעוד עליה, בתוך אולם המליאה, בשטח שמאחורי המליאה ובמסדרונות הכנסת, תוך שהיא מזהירה את חבריה לממשלה השמאל כי היא מקליטה וכי עליהם להיזהר שלא לומר דברים שיציגו אותם באור שלילי.

לאחר בדיקה התברר כי מדובר במכשיר הקלטה והסרטה, שהועברו לח״כ סילמן, מטעם ערוץ תקשורת מרכזי במסגרת כתבה שמתוכננת לשידור.

בעקבות חשיפת המעשים, בליכוד החליטו להחרים את סילמן ולהפסיק כל מגע איתה: "המעשה שעשתה ח"כ עידית סילמן הוא חצייה של קו אדום ביחסים בין חברי הכנסת והולכת שולל חמורה. כבר אמר בעבר יו"ר הכנסת מיקי לוי על מעשה דומה: "מה אני אצלך בחדר חקירות? תתביישי! מקליטה ומעבירה לצלמים? לאן התדרדרנו?".

לפיכך, האופוזיציה מנתקת כל מגע עם יו"ר הקואליציה שחטאה לתפקידה. הפגיעה בכבודה של הכנסת הוא בלתי נסבל ויש לעצור את ההידרדרות המסוכנת אליה מובילה אותנו ממשלת לפיד בנט שיצרה כל כך הרבה תקדימים בביזוי בית המחוקקים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]