בנט הורג את ישראל - 0404
בנט הורג את ישראל יונתן סינדל, פלאש 90

בנט הורג את ישראל

התחלואה הגוברת, היחסים עם רוסיה, ההסכם עם איראן, הכניעה לירדן, הכסף המטורף לעבאס והשיסוי שגורמת ממשלתו. בנט מסוכן לישראל. נקודה.

נפתלי בנט מסוכן לישראל. לצערי, אי אפשר לתאר את התנהלותו בצורה אחרת.

האיש המגלומן, יחד עם חברתו שקד משתפת הפעולה, הרסו בתוך כמה שבועות חלקים חשובים – ביטחוניים, בריאותיים וחברתיים בארצנו הקטנה. עבודה מצוינת של שנים ירדה לטימיון ובנט, כדי להמשיך ולהחזיק בכסא, נותן עוד ועוד.

הנה רק חלק קטן מהנזק העצום שהאיש מרעננה גרם לישראל.

נזק בריאותי | האיש שלא מבין דבר וחצי דבר בטיפול בנגיף הקורונה, וכתב ספר שהקורא אותו כיום לא יאמין שמאחוריו עומד מי שמכהן בתפקיד ראש ממשלה, מביא אותנו בצעדי ענק לעבר קטסטרופה תחלואתית. אחרי שנתניהו מיגר את הקורונה, בנט הזניק אותנו ליותר מ-2100 מאומתים רק היום.

פתרונות אין לו. חיסונים שנרכשו בתקופת נתניהו, היו צריכים להנתן כבר לפני כחודש, אך האיש רדום. נתב״ג מפוצץ בממריאים ונוחתים. אכיפת מסכות לא נראית בשטח. המצב הכלכלי רע ומר והאיש וסינגפור אובדי עצות.

הממשלה הבזבזנית המסוכנת יודעת לדאוג לג׳ובים רבים, למשרות הזויות, אך לא לבריאות עם ישראל. אין קבלת החלטות וכל דיכפין מנסה לקבוע על פי ראות עיניו.

פוטין, לראשונה, החל בפעילות נגד ישראל. רוסיה מסכלת ביודעין תקיפות ישראליות בסוריה. מי שלא מבין במה מדובר כאן, צריך לדעת שמדובר ממש בסיכון ביטחון ישראל וסיכון חיי אזרחי ישראל. פוטין לא סופר את בנט ורוסיה אף מתגאה בסיכולים. לא יאמן שהגענו למצב שבו אנחנו לא יכולים לפעול בחופשיות מול האוייב מעבר לגדר.

שתיקת בנט על כוונת ביידן לשוב להסכם עם איראן מסכנת את חיי כולנו. היכן העמידה על העקרון הראשון במעלה – הגנה על חיי אזרחי ישראל? מדוע בנט לא פוצה פה? לא מדבר? הוא הרי אינגליש ספיקר – לא?

בנט גם נכנע לירדן בתקופה כה קריטית לישראל ויחד עם סכומי הכסף הבלתי נתפסים שנתן בהסכם לעבאס, הוא ממשיך לדרדר אותנו לעבר התהום.

ממשלתו גורמת להסתה, שנאה, שיסוי וגזענות. נגד חרדים, נגד דתיים, נגד התורה, ההלכה ומסורת ישראל. רפורמה ורפורמים הם מעל הכל מבחינת בנט ויחד איתם הוא שואף להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה ועל הדרך יהרוס כאן את הכל.

תחת בנט מתנהלים חבר כנסת שמצביע פעמיים ו״סולחים״ לו, יו״ר קואליציה שמדובבת ומקליטה בניגוד לחוק ולא פועלים נגדה, אחת עם כאבי בטן שעובדת על כולם ועוד כמה מריונטות שיובאו מנורווגיה.

בנט, שרימה ביודעין את בוחריו ושיקר לכל עם ישראל, כמה וכמה פעמים, מוביל אותנו לאבדון. הוא מוביל את ישראל לחורבן. האיש, פשוט מסוכן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]