בליכוד מתייחסים לסירוב לקיזוז עם ח"כ האוזר: "תקווה חדשה פעלה ברמייה - נסכים לקיזוז אם יתנו ערבויות" - 0404
בליכוד מתייחסים לסירוב לקיזוז עם ח יניב נדב, דוברות הכנסת

בליכוד מתייחסים לסירוב לקיזוז עם ח"כ האוזר: "תקווה חדשה פעלה ברמייה – נסכים לקיזוז אם יתנו ערבויות"

בליכוד התייחסו הערב לסירוב האופוזיציה לקיזוז עם ח"כ צבי האוזר מתקווה חדשה, שמאושפז בבית החולים והצהירו כי הצעד נעשה בשל הרמייה בה פעלה תקווה חדשה בפעם הקודמת בה הסכימה האופוזיציה על קיזוז. בליכוד הבהירו כי אם בממשלת השמאל יתחייבו שלא להפר את הקיזוז ואף יספקו ערבויות לכך, הם יהיו מוכנים להסכים לקיזוז עם האוזר.

הליכוד: "מרכז האופוזיציה, ח"כ יריב לוין, נתן לפני כמה שבועות קיזוז למאיר יצחק הלוי, בעת שישב שבעה, הגם שהאופוזיציה הקודמת לא נהגה כך במקרים דומים. סיעת תקווה חדשה ניצלה את הצעד האנושי של האופוזיציה, פעלה ברמייה, ובאקט חסר תקדים ומביש הביאה את ח"כ הלוי להצביע על אף שהיה מקוזז.

כעת אנשי תקווה חדשה מגדילים לעשות. ביד אחת הם מבקשים קיזוז בטענה שמדובר בח"כ שנמצא בבית חולים, וביד השניה מבהירים שבכל מקרה יביאו אותו לשתי הצבעות על חוק הדיינים וחוק יסוד הממשלה, גם אם יקוזז.

מדובר בעוד מניפולציה זולה ולא מכובדת. אם חבר הכנסת האוזר זקוק לקיזוז, כפי שטוענת תקווה חדשה, שהוא וסיעתו יודיעו ויתחייבו באופן ברור שח"כ האוזר לא יופיע לאף הצבעה, וייתנו ערבויות שלא יפרו את הקיזוז כפי שעשו בפעם הקודמת. מובן שאם כך יהיה, נהיה נכונים לקזז אותו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]