זה השיר שח"כ אבי מעוז הקדיש לבנט וממשלתו - 0404
זה השיר שח

זה השיר שח"כ אבי מעוז הקדיש לבנט וממשלתו

יו"ר מפלגת נעם, ח"כ אבי מעוז הקדיש היום במליאת הכנסת את שירו של עמיר בניון "אני אחיך" לנפתלי בנט ולחברי ממשלתו.

ח"כ אבי מעוז: "רוצה להקדיש לנפתלי בנט, ליאיר לפיד, לגדעון סער, למתן כהנא, לאיילת שקד, לזאב אלקין ולאביגדור ליברמן כמה שורות משירו של עמיר בניון – אני אחיך" פתח מעוז והקריא מהשיר: 

"אני שומר לך על הזהות
אני מגן לך על הילדים
אני מוסר את נפשי בשביל המשפחה שלך
ואתה יורק לי בפנים
אחרי שלא הצליחו להרוג אותי בחוץ
אתה בא והורג אותי מבפנים
יותר מכל, המחשבה הזאת שורפת לי את הנשמה
ואתה, איך אתה עוד לא מבין
אתה שונא אותי אני אוהב
כשאני בוכה אתה צוחק מאחורי גבי
אתה הורג אותי, אתה הרי אחי".

מעוז הסביר מדוע הקדיש לבנט וממשלתו דווקא את השיר הזה: "למרות שהשורות הללו נכתבו במקורן כנגד אותם ארגונים וגורמים שפועלים כנגד צה"ל וחייליו, הן בהחלט מדויקות גם כלפי מקימי ממשלת מדינת כל אזרחיה, וברשותכם אפרט.

אנחנו שומרים לכם על הזהות – אתם בחרתם להקים ממשלה שהדבק המחבר שלה הוא פגיעה בזהותה היהודית של המדינה ובצביונה. בכשרות, בגיור, בשבת ובמשפחה. אנחנו ניצבים כחומה בצורה להציל את המדינה ואתכם מעצמכם.

אנחנו מגנים לכם על הילדים ומוסרים את נפשנו בשביל המשפחה שלכם – ולא רק על שלכם, אלא גם על הילדים והמשפחות של הדורות הבאים, כי אם זה יהיה תלוי בכיוון שאליו אתם מובילים, מעמד המשפחה ימשיך להתרסק, פחות אנשים יתחתנו, פחות ילדים ייוולדו ושטיפת המוח במערכת החינוך רק תלך ותגבר.

אתם יורקים לנו בפנים – לעם ישראל, למחנה הלאומי, לציבור החרדי, הדתי והמסורתי, בבגידתכם בכל הערכים שלכאורה, ורק לכאורה, הלכתם לאורם כל השנים.
אחרי שלא הצליחו להרוג אותנו מבחוץ, אתם באים והורגים אותנו מבפנים – חז"ל אמרו שמחטיא את האדם יותר מן ההורגו, אבל אתם שיכללתם את זה עוד יותר, והקמתם יחד עם תומכי אויבינו, שהורגים ורוצחים בנו כבר מאה שנה, ממשלה אנטי יהודית.

אבל יותר מכל המחשבה הזאת שורפת לנו את הנשמה, גם את הנשמה הפרטית, שלא מסוגלת לתפוס את מעשה ההונאה, הרמייה והפרת האמון, אבל בעיקר את הנשמה הכללית של העם הזה ושל המדינה הזו. עוד לא מאוחר לחזור בתשובה, להתנתק מהשותפות הרעה הזאת ולחבור מחדש אל האחים שלכם, אל עם ישראל". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]