בן 16 נעצר בחשד שהפעיל בתי הימורים, מערך סחיטה וגביית כספים מבעלי חוב - 0404
בן 16 נעצר בחשד שהפעיל בתי הימורים, מערך סחיטה וגביית כספים מבעלי חוב אוליבר פיטוסי, פלאש 90

בן 16 נעצר בחשד שהפעיל בתי הימורים, מערך סחיטה וגביית כספים מבעלי חוב

ניתן לפרסם, כי היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז ת"א ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, שעניינה חשד לניהול מספר בתי הימורים באזור ת"א, אשר הופעלו עפ"י החשד בדירות שכורות ע"י נער כבן 16, לצד הפעלת מערך גביית כספים מ-"בעלי החוב", שהפסידו את כספם במשחקי קלפים שונים.

ראשיתה של החקירה, עם קבלת מידע בדבר משחקי קלפים "סודיים" המנוהלים מזה חודשים רבים בדירות שכורות ברחבי גוש דן, אליהם מגיעים עשרות בני נוער ובגירים המהמרים במשחקי קלפים עפ"י החשד בסכומים גבוהים המסתכמים בעשרות אלפי שקלים.

בתוך כך, שוטרי ימ"ר ת"א פתחו בחקירה מיד עם קבלת המידע, שכאמור התנהלה באופן סמוי במהלך החודשים האחרונים, במסגרתה הפעילו אמצעים שונים לשם איסוף ממצאים המצביעים על העבירות ומבצעיהן.

הבוקר, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי , עצרו בלשי ימ"ר ת"א את החשוד המרכזי – תושב צפון ת"א כבן 16 ועכבו לחקירה מספר מעורבים נוספים בגביית כספים משחקנים "מופסדים" ואחרים בחשד להשתתפות במשחקי הקלפים, בניגוד לחוק.

בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, תבחן המשטרה את בקשת המשך מעצרו בבימ"ש ככל שיידרש, לצד חקירת חשודים רבים נוספים.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]