לא רק פעילי ימין: בנט הצליח להרגיז את מתנגדי החיסונים והם הגיעו להפגין מחוץ לביתו - 0404
לא רק פעילי ימין: בנט הצליח להרגיז את מתנגדי החיסונים והם הגיעו להפגין מחוץ לביתו נעם ריבקין, פלאש 90

לא רק פעילי ימין: בנט הצליח להרגיז את מתנגדי החיסונים והם הגיעו להפגין מחוץ לביתו

נפתלי בנט האשים אמש בהצהרה לציבור אודות מצב הקורונה, את מי שלא התחסן עד כה, בהתפשטות נגיף הקורונה. היום (שישי) הגיעו עשרות מתנגדי חיסונים זועמים להפגין סמוך לביתו של בנט ברעננה. המפגינים דרשו להעמיד את בנט לדין בגין הסתה נגדם וקראו לו להתפטר.

האשמותיו של בנט נובעות מפאניקה מוחלטת ולחץ לאור כישלונו הנחרץ של מי שחיבר ספר אודות "איך מנצחים מגיפה" אך בפועל כושל בכל פרמטר של הטיפול בהתפשטות הנגיף.

המתקפה הקשה של בנט על מתנגדי החיסונים, שרובם המכריע מסרבים להתחסן מתוך חשש לגיטימי לבריאותם, מגיעה על רקע הפרסום אתמול של משרד הבריאות כי אפקטיביות החיסון ירדה אל מתחת לארבעים אחוז, משמע שפחות מארבעה מתוך עשרה מתחסנים אכן מוגנים כעת נגד הנגיף.

בנט שנמנע עד כה מלנקוט צעדים משמעותיים מצא כאמור את האשמים בהתפשטות הנגיף אך על רקע הנתונים ברור שהאשמת אלו שטרם התחסנו במחדל הגל הרביעי – מופרך, ואי אפשר יהיה לצמצם את היקף הנדבקים והחולים קשים רק על סמך איומים והאשמות מתנגדי החיסונים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]