ח"כ מעוז הציג במליאה: "הספר הריק של נפתלי בנט" | צפו - 0404

ח"כ מעוז הציג במליאה: "הספר הריק של נפתלי בנט" | צפו

יו"ר מפלגת נעם וחבר סיעת הציונות הדתית, ח"כ אבי מעוז, הציג היום (שני) במליאת הכנסת את הספר הריק של נפתלי בנט, "איך לנצח את הקורונה ב'". מעוז קרא לבנט לסגור את השמיים כעת ולא את בתי הכנסת בתקופת חגי תשרי.

"אני מבקש לפנות אל ראש הממשלה בנט", פתח מעוז, "לפי התנהלותך והתנהלות הממשלה בראשותך, נראה שאתה עסוק כעת בכתיבת חלק ב' של הספר שלך "איך לנצח את הקורונה", שכנראה הפעם העתקת אותו מילה במילה מספר ההיסטוריה של העם המומצא, המכונה 'פלסטינאי".

כאן הציג מעוז ספר ריק ודפדף בו. "אני מדפדף יחד אתכם בספר וכפי שעיניכם רואות – עמוד 5 – ריק, עמוד 11 – ריק, עמוד 97 – ריק, עמוד 137 – ריק, כל העמודים ריקים, כל הספר ריק. ככה לא בונים חומת מגן! ככה לא מתמודדים עם הקורונה!", הוסיף מעוז.

מעוז הזכיר את המכתב שכתב לפני מספר ימים לרה"מ: "לפני שמונה ימים כתבתי לך, כי יש לפעול באופן מיידי על מנת לעצור את התפשטות מגיפת הקורונה בטרם נצטרך לגזור גזרות לחגי תשרי, ואני מצטט ממכתבי: "לפי המסתמן וכפי שכבר החל להתפרסם, ממשלת ישראל מגבשת תכנית לצמצום התקהלויות ציבוריות בגין התפשטות נגיף הקורונה לקראת חגי תשרי. כידוע, הימים הנוראים וחגי ישראל חשובים לכלל אזרחי ישראל, הן בקיום תפילות במניין והן בסעודות החג המשותפות".

לסיום דרש מעוז: "אני דורש ממך כעת: סגור את השמיים לאלתר בתקופת הקיץ והנסיעות לחופשות, במקום לסגור את בתי הכנסת בימים הנוראים ובחגי תשרי. פקח באופן הדוק על הבידוד של השבים מחו"ל, במקום לבודד בסגר את כל משפחות ישראל בתקופת החגים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]