האם ראיתם אותו? ח"כ רוטמן פנה לציבור: "עזרו לנו למצוא את היועמ"ש מנדלבליט" - 0404
האם ראיתם אותו? ח יונתן סינדל, פלאש 90

האם ראיתם אותו? ח"כ רוטמן פנה לציבור: "עזרו לנו למצוא את היועמ"ש מנדלבליט"

ח"כ שמחה רוטמן, ממפלגת הציונות הדתית, תקף היום (שישי) בחשבון הפייסבוק שלו את היועמ"ש אביחי מנדלבליט וכתב: "מתבקשת עזרת הציבור באיתור נעדר: אביחי מנדלבליט. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לעדכן בדחיפות את כלי התקשורת".

רוטמן הוסיף: "בשנים האחרונות ביקורתו הנחרצת נשמעה על כל צעד ושעל של הממשלה אבל כעת, קול דממה דקה. לאחר שחוק הדיינים נפל השבוע בכנסת, הממשלה מבקשת להעלותו מחדש כחקיקה ממשלתית. ביום שני הקרוב החוק אמור לעלות בוועדת שרים לחקיקה. אלא שלחקיקה ממשלתית יש כללים שקבע מנדלבליט עצמו. יש צורך בהפצת תזכיר, בהצגתו לעיון הציבור למשך 21 יום, ובהפצת טיוטת החוק הממשלתית לאחר ההתייעצות ציבורית.

במקום להזדעק, מנדלבליט מאשר לממשלה (בפעם המי יודע כמה בחודש האחרון) לקדם חקיקה פוליטית בהליך מזורז. לחוקי היסוד שביקשה הממשלה לקדם – מנדלבליט אישר קיצור פז"מ. מ-21 יום ל-74 שעות (כולל שישי שבת). ועוד לא דיברנו על השתיקה סביב ההצבעה הכפולה של אביר קארה או לנוכח האיומים על ד"ר שרון אלרועי פרייס.

האם זה קשור לתקוותו של מנדלבליט שהממשלה תמנה את איש אמונו גיל לימון, לתפקיד המשנה ליועמ"ש במקום דינה זילבר שפרשה? לעוד כמה זמן תמשיך הממשלה להחזיק את מנדלבליט כבן ערובה, כדי שיאשר כחותמת גומי את החקיקה הפרסונלית והחפוזה? האם חלוקת ג'ובים לחברים יכולה להכשיר את כל צעדי הממשלה? עזרו באיתור מנדלבליט וכך נהפוך את הלימון ללימונדה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]