מזעזע: נעצר חשוד שתיעד ופרסם ברשת עבירות מין שביצע בבנו הפעוט בן ה-3 - 0404
מזעזע: נעצר חשוד שתיעד ופרסם ברשת עבירות מין שביצע בבנו הפעוט בן ה-3 אביר סולטן, פלאש 90

מזעזע: נעצר חשוד שתיעד ופרסם ברשת עבירות מין שביצע בבנו הפעוט בן ה-3

במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על ילדים מפני פגיעה ברשת ובמרחב הפיזי, התנהלה לאחרונה פעילות סמויה ביחידה 105 בלהב 433, זאת בעקבות מידע שהתקבל אודות אזרח ישראלי שהעלה תכנים פדופילים קשים בפורומים שונים ברשת האינטרנט.

במהלך החקירה הצטברו חומרים שביססו את החשד, כי החשוד תיעד עצמו מבצע עבירות מין בבנו הפעוט תוך פרסום הסרטונים ועשרות תמונות עם תכנים קשים ברשת האינטרנט "האפלה", בליווי תיאורים קשים והתבטאויות שונות אותם שיתף ברשת בפורום פדופילים.

ממצאי החקירה מצביעים כי פעילותו של החשוד ברשת נפרסה על פני תקופה ארוכה לאורך שנים, במהלכן היה פעיל בפורומים פדופילים בהם פרסם בין היתר סיפורי זוועה על פדופילים ומעשי סדום ואינוס בקטינים, וכן אלימות ורצח של ילדים ע"י הוריהם.

החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

ביום שני 12.7.21 עם המעבר לחקירה גלויה, החשוד נעצר באזור מגוריו ובחיפוש בביתו, נתפסו פרטי מדיה נתיקה ואמצעים טכנולוגים אשר באמצעותם לכאורה פרסם והוריד אלפי קבצים של חומרי תועבה.

הבוקר בדיון הארכת מעצר שהתקיים בבימ"ש השלום בראשל"צ, הוארך מעצרו בשנית עד לתאריך 20.7.21 תוך אמירה של בימ"ש כי "קיים חשד סביר ברמה גבוהה מאוד" בגין עיקרי החשדות: מעשים מגונים בקטין מתחת לגיל 14 בן משפחה, פרסום תועבה פדופילית, החזקת תועבה, שימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה.

יחידה 105 -המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת, משקיעה מאמצים רבים לאיתור כאלה המבקשים לפגוע בילדים ברשת ובמרחב הפיזי, במטרה למנוע עבירות בקטינים ולהעמיד לדין את העבריינים. אנו קוראים לכל מי שנפגע או היה עד לפגיעה בקטינים לפנות למוקד 105 הפועל 24/7.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]