מג״ד 932 בסיום התעסוקה המבצעית בעציון: ״"רק בראשון האחרון נמנע פיגוע בזכות ערנות הלוחמים" - 0404
מג״ד 932 בסיום התעסוקה המבצעית בעציון: ״ דובר צה''ל

מג״ד 932 בסיום התעסוקה המבצעית בעציון: ״"רק בראשון האחרון נמנע פיגוע בזכות ערנות הלוחמים"

גדוד 932 ("גרניט") של חטיבת הנח"ל סיים השבוע תעסוקה מבצעית בגזרת החטיבה המרחבית "עציון".

בחודשים האחרונים הגדוד הגן על הצירים והיישובים בתקופה משמעותית – אשר כללה את הרמאדן ומבצע "שומר החומות". בנוסף לפעילות ההגנה השוטפת, הגדוד ביצע שלל מעצרים, סריקות לאיתור אמצעי לחימה, החרמת כספי טרור ופעילויות מבצעיות נוספות. ביום ראשון הגדוד עצר חשוד חמוש בסכין שרצה לבצע פח״ע במרחב סמוך לאלערוב.

"פעלנו לילות כימים בחודשים האחרונים" מסכם מפקד הגדוד, סגן-אלוף יוני דהן, "ביצענו פעולות הגנה על ציר 60 ועל היישובים, פטרלנו, בדקנו וסיירנו במרחב הגזרה – כל אלו בכדי להבטיח את בטחונם של התושבים כאן. מאמץ נוסף בקו, היה להמשיך ולפעול למען סגירת מעגל על פעילי טרור ככלל ובפרט טרור עממי.

כמעט כל לילה ביצענו מעצרים, חיפשנו אמצעי לחימה וכספי טרור. כל זאת בכדי לא לאפשר את הפרת תחושת הביטחון. רק בראשון האחרון נמנע פיגוע בזכות עירנות והלוחמים והדריכות שהקפדנו עליה כמפקדים. נמשיך לפעול בכלל הדרכים כדי להבטיח ביטחון ושקט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]