איתר צעירות דרך הרשת | המשטרה מבקשת: נפגעתן מדפוס דומה? הגיעו להתלונן - 0404
איתר צעירות דרך הרשת | המשטרה מבקשת: נפגעתן מדפוס דומה? הגיעו להתלונן אביר סולטן, פלאש 90

איתר צעירות דרך הרשת | המשטרה מבקשת: נפגעתן מדפוס דומה? הגיעו להתלונן

ראשיתה של החקירה החלה בתלונות שהתקבלו על ידי 2 צעירות, לפיהן הגיעו למפגש 'השראה' עם אדם שהציג עצמו כאומן העוסק בתחום הפיסול, וביקש מהן לבצע מעשים מגונים תוך שהוא עצמו ביצע בהן על פי החשד עבירות מין חמורות.

עם התקדמות חקירת המשטרה הסמויה, חשפו חוקרי המשטרה את דפוס פעולתו של החשוד, לפיו החשד איתר נשים צעירות דרך הרשתות החברתיות, תוך שהוא מציג עצמו כאישה העובדת כסוכנת המחפשת נשים היכולות לתת השראה לאומן פיסול ומתאמת עבורו את הפגישות.

במהלך הפגישות שקיים החשוד עם 2 צעירות בעיר אשדוד, הציג עצמו עפ"י החשד כפסל וביקש מהן לפשוט את בגדיהן ולגעת בגופן על מנת לקבל 'השראה', וכן ביצע בהן עפ"י החשד עבירות מין.

חוקרי המשטרה שאיתרו את זהותו האמתית של החשוד (38, אשדוד), עצרו אותו הלילה לחקירה בחשד לעבירות קבלת דבר בתחבולה, בעילה ומעשה סדום שלא בהסכמה חופשית.
הבוקר יובא החשוד בפני בימ"ש השלום בבקשה להאריך את מעצרו.

משטרת ישראל פונה לציבור תוך דגש לנשים שנפגעו מעבירות ומדפוס פעולה דומים, להגיע לתחנת המשטרה הקרובה או לתחנת אשדוד, ולהגיש תלונתן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]