נהג משלוחים ערבי בשופרסל תועד שובר דגל ישראל במעלה אדומים ופוטר - 0404
נהג משלוחים ערבי בשופרסל תועד שובר דגל ישראל במעלה אדומים ופוטר

נהג משלוחים ערבי בשופרסל תועד שובר דגל ישראל במעלה אדומים ופוטר

פרסום ראשון: נהג משלוחים המספק שירות לשופרסל דרך חברה קבלנית תועד שובר דגל ישראל סמוך לסניף שופרסל במעלה אדומים.

המקרה החל כאשר שלמה בן נעים, הגיע לקניות בסניף שופרסל בקניון מעלה אדומים כשהוא רכוב על קטנוע שעליו מתנוסס דגל ישראל. כשיצא מהקניות גילה בן נעים לתדהמתו כי הדגל שבור לשניים ומושלח על הריצפה.

שלמה בן נעים תיאר לחדשות 0404 את אשר ארע: "אחרי שראיתי את הדגל שבור על הריצפה, הלכתי מייד לקצין הביטחון של הקניון כדי לצפות במצלמות האבטחה. בצילום ראינו בבירור את אחד העובדים מסיים להעמיס משלוח לרכב המשלוחים, ניגש לדגל ישראל שהיה תלוי על הקטנוע שלי, תופס אותו בשתי ידיו ושובר אותו לשניים ולאחר מכן משליך אותו לריצפה".

לאחר המקרה ניגש בן נעים להגיש תלונה במשטרה, שמחזיקה בתיעוד האירוע ופתחה בחקירה.

פניות לשופרסל בדרישה לפטר את העובד לא נענו תחילה בטענה כי הדבר נמצא בחקירת משטרה, אך לאחר ביקורות שספגה הרשת ברשתות החברתיות הוחלט על זימון העובד, שהועסק דרך חברה קבלנית חיצונית, בסופו פוטר.

לאחר ההחלטה לפטר את העובד מסר בן נעים כי "אני רוצה להודות לרשת שופרסל על הטיפול המהיר והחד ועל ההבהרה שאין מקום בחברה שלהם לכאלה עובדים". 

שלמה בן נעים הוסיף כי "אני מתכוון לתלות בקרוב דגל חדש על הקטנוע, גאה בדגל שלנו ולא מתכוון לוותר עליו".

שלמה בן נעים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]