ח"כ אבי מעוז: "כת השתלטה בערמה על מוקדי הכח - אנו חיים במדינת הלכה פוסט מודרנית" | צפו - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ אבי מעוז: "כת השתלטה בערמה על מוקדי הכח – אנו חיים במדינת הלכה פוסט מודרנית" | צפו

ח"כ אבי מעוז מהציונות הדתית, אמר במהלך נאום במליאת הכנסת כי אנחנו חיים במדינת הלכה – ההלכה הפוסטמודרנית. לדבריו המדינה מתנהלת ע"פ ההלכות אותם קובעים "כת שהשתלטה בערמה על מוקדי הכח, ובהם בית המשפט העליון, הפרקליטות, התקשורת, האקדמיה והתרבות".

מעוז: "כבר שנים מזהירים אותנו שהנה אוטוטו וקמה פה מדינת הלכה. מדינה, שבה שולטים כוהני הדת." פתח חה"כ מעוז את דבריו, "מדינה, שמתנהלת על פי נורמות מתקופות אפלות בהיסטוריה האנושית. מדינה, שבה משטרת המחשבות משליטה את אימתה על כל מי שיעלה בדעתו לסטות מהמקובל ומהמותר. מדינה, שבה מי שלא מיישר קו עם האג'נדה השלטת, מוכפש, מוקע ואף נענש. מדינה, שבה מערכת החינוך, כזרוע של הכת השלטת, שוטפת את מוחם של הילדים מגיל גן ועד לסיום התיכון, במאמץ ממוקד לגדל חיילים-רובוטים חסרי חשיבה עצמאית. מדינה, שמפקדי הצבא שלה פועלים על פי שיקולי כוהני הכת ולא על פי שיקולים צבאיים מקצועיים. מדינה, שבה מתעלמים ממצוקותיו של הפרט כדי לא לפגוע באג'נדות השולטות.

אז בלי שאף אחד כמעט שם לב, אנחנו כבר נמצאים עמוק בתוך מדינת ההלכה הזאת. מדינת ההלכה פוסטמודרנית. מדינה, שמי ששולט בה באמת אלו לא נבחרי העם, אלא כת שהשתלטה בערמה על מוקדי הכח, ובהם בית המשפט העליון, הפרקליטות, התקשורת, האקדמיה והתרבות, תוך שליחת זרועות תמנון למערכת הביטחון ולמערכת החינוך.

מדינה שבה מנרמלים נורמות שעליהם אמרה התורה "כמעשה ארץ מצרים … וכמעשה ארץ כנען … לא תעשו". מדינה שבשיח הציבורי שלה יש דעות "נאורות", "מתקדמות", "נכונות", ויש את שאר הדעות שנחשבות כפסולות וחשוכות, ואוי לו למי שמשמיע אותן. אלא אם כן הוא ערבי מוסלמי, כמובן.

מדינה שבה הצבא אנוס לשבץ חיילים לתפקידיהם בהתאם להוראות הגורמים הפרוגרסיביים מתוכו ומחוצה לו, ושמוכן לסכן את חייליו ואת אזרחי מדינתו, בכדי לא להיות מואשם כמי שפגע באזרחי האויב. מדינה שבה בעל דפוס שלא מוכן להדפיס דברים כנגד אמונתו ומוכרת שלא פונה לגבר בלשון נקבה, נקנסים בעשרות אלפי שקלים.

מדינה שפקידי מערכת החינוך שלה מקיימים מכונת הינדוס תודעה ושטיפת מוח בהיקף מבהיל, מגילאי גן ומעלה, במטרה לפרק לחלוטין את ערכי המשפחה.

את המנגינה הצורמת הזאת אפשר וצריך להפסיק, ואת מדינת ישראל אפשר וצריך להחזיר להיות המדינה היהודית של העם היושב בציון. ויפה שעה אחת קודם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]