ח״כ סופר: ״התורה היא המהות שלנו״ - 0404
ח״כ סופר: ״התורה היא המהות שלנו״ הדס פרוש, פלאש 90

ח״כ סופר: ״התורה היא המהות שלנו״

ח״כ אופיר סופר בחר לומר תודה ללומדי התורה במהלך נאומו במליאה, ״הגענו לארץ ישראל לאחר אלפיים שנות גלות, מכל קצוות תבל בזכות התורה״. עוד אמר סופר: ״בנט חבר ללפיד וליברמן שהתחרו על קולות שונאי התורה, הוא לא בכיוון הנכון״.

על רקע התקנה שמקדם שר האוצר ליברמן לפיה יבוטל הסבסוד למעונות לעשרות אלפי משפחות, בחר חבר הכנסת אופיר סופר (הציונות הדתית) להודות ללומדי התורה.

״העם היהודי הגיע דווקא לנקודה הזאת. בזכות התורה הקדושה. זו מהותנו! אני ביום הזה, בשם כנסת ישראל, רוצה להגיד תודה לכל לומדי תורה, למחזיקי בתי המדרש ולאלו שממיתים עצמם באוהלה של תורה. אנחנו ביום הזה צריכים לדעת להגיד תודה על העניין הזה, ולזכור את זה כי כמדינה יהודית זה התפקיד שלנו. בשביל זה שבנו לכאן לארץ״ אמר ח״כ סופר בנאומו הלילה במליאה.

ח״כ סופר תקף את הממשלה ואמר: ״התחושה שבממשלה הנוכחית יש פרץ של אנרגיה שנובע ממקומות לא בריאים. ליברמן ולפיד התחרו על הקולות שפוגעים במהותה של מדינה ישראל ועשו את כל זה בשם השנאה וקראו לזה ריפוי. בנט לא בכיוון הנכון,מוטב לראש הממשלה שיחשב מסלול מחדש ויתאפס על עצמו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]