קרעי לבנט: "החלטת למכור את נצח ישראל בשביל כבוד מדומה" - 0404
קרעי לבנט: יונתן זינדל, פלאש 90

קרעי לבנט: "החלטת למכור את נצח ישראל בשביל כבוד מדומה"

חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד תקף היום במליאת הכנסת את נפתלי בנט על רקע הקמת ממשלת השמאל בתמיכת תומכי טרור ועל רקע גזרת ליברמן נגד ילדי האברכים.

ח"כ שלמה קרעי: "נפתלי, החלטת למכור את נצח ישראל בשביל כבוד מדומה. זה לא יהיה קל עם רשת הבטחון שנותנים לך תומכי הטרור ברשימה המשותפת, אבל נפיל אותך בסופו של דבר בעזרת השם.

מאנטיוכוס ועד הצאר ניקולאי, לא קם שונא לתורה ולומדיה כליברמן. זו ממשלת ג'ובים שמבזבזת מאות מיליונים על סידור עבודה לחברים, ומרעיבה את ילדי ישראל כדי לממן את זה. זו ממשלה שיש לה אלוהים אחרים, אלוהי הכסף והזהב ואלוהי השחיתות והשנאה.

בסוף השבוע גם נחשפנו, בפנים גלויות ובעזות מצח, לפרצופה הבוגדני של הממשלה הזו: "רק אין יראת אלוהים במקום הזה והרגוני על דבר אישתי". בעקבתא דמשיחא, מלכות תיהפך למינות ויראי חטא ימאסו.

אתם ממשלה ללא קווים אדומים, לא ברמה האישית ולא ברמה הלאומית. תתביישו לכם!

התוודענו גם לחוסר האנושיות של שר המשפטים שלך בשבוע שעבר, כשעינה את חברו למפלגה והשאיר אותו בבגדי האבל כל הלילה הראשון שמתה אחותו. אין לכם מוסר! אנה תוליכו את חרפתכם?

אדוני ראש ממשלת ההונאה, גנבתם את דעת הבוחר, אתם גונבים גם את קופת הציבור בחלוקת ג'ובים מושחתת, אתם מוכרים את עמכם ומולדתכם לשונאי ישראל, לפחות תעזבו את הילדים המסכנים.

אני פונה אליך כמו שפנה רבן יוחנן בן זכאי לאספסיאנוס קיסר רומי, ממש בתקופה הזו של בין המיצרים לפני 2000 שנה. הוא הבין שאין לו יכולת לעצור את חורבן ירושלים ובית המקדש. לכן הסתכל קדימה, צופה פני עתיד: "תן לי רק את יבנה וחכמיה". הוא הבין שמרכז התורה ביבנה הוא זה שימשיך את השושלת הנצחית של עם ישראל.

נפתלי, החלטת למכור את נצח ישראל בשביל כבוד מדומה. זה לא יהיה קל עם רשת הבטחון שנותנים לך תומכי הטרור ברשימה המשותפת, אבל נפיל אותך בסופו של דבר בעזרת השם. בינתיים, אני פונה אליך בימים אלו של בין המיצרים: אל תפגע ביבנה וחכמיה. הם עמודי התווך של העם היהודי. על כל ילד יהודי שירעב ללחם בגלל המלחמה של ליברמן, העבריין המורשע באלימות כנגד ילד חסר ישע, אתה תיתן את הדין.

תפסיקו לממן תומכי טרור בעשרות מיליארדים על חשבון כבשת הרש של החלשים והמסכנים! תעזבו את הילדים הקטנים! אל תחטאו בילד".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]