שורת מינויים בצמרת צה"ל | כל הפרטים - 0404
שורת מינויים בצמרת צה דובר צה"ל

שורת מינויים בצמרת צה"ל | כל הפרטים

מפקד זרוע היבשה, אלוף יואל סטריק, החליט על שורת מינויים בצמרת צה"ל. המינויים מותנים באישור ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי.

רשימת המינויים:
רב-סרן ד׳ סוכם לתפקיד מפקד גדוד האריה המעופף ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
סגן אלוף מאיר אוחיון סוכם לתפקיד מפקד גדוד הבוקעים הראשון.
סגן-אלוף עומר סולימאן סוכם לתפקיד מפקד גדוד ברק.
רב-סרן יואב ספקטור סוכם לתפקיד מפקד גדוד פתן ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן אבירן אלפסי סוכם לתפקיד מפקד גדוד צבר ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
סגן- אלוף ענאן פארס סוכם לתפקיד מפקד גדוד רותם.
רב-סרן יהונתן צור סוכם לתפקיד מפקד הסיירת בחטיבת הנח״ל ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן תומר סייג סוכם לתפקיד מפקד גדוד בזלת ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
סגן-אלוף רן שרגא כהן סוכם לתפקיד מפקד גדוד נחשון.
רב-סרן ע’ סוכם לתפקיד מפקד גדוד שמשון ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן ע׳ סוכם לתפקיד מפקד יחידת עוקץ ויועלה לדרגת סגן-אלוף.

לתפקידי ראשי ענף חיל רגלים במרכז לאימוני יבשה סוכמו הקצינים הבאים:
רב- סרן זיו בואניש, רב-סרן תומר גרינברג, רב-סרן דותן מלול. הקצינים יועלו לדרגת סגן-אלוף.
סגן- אלוף ארז גבאי סוכם לתפקיד מפקד גדוד רשף.
ורב-סרן סלמאן חבקה סוכמו למפקד גדוד סופה ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן אופיר כספי סוכם לתפקיד מפקד גדוד געש ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן דניאל אלה סוכם לתפקיד מפקד גדוד הבוקעים ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן נתנאל ביטון סוכם לתפקיד מפקד גדוד עזוז ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן א’ סוכם לתפקיד מפקד גדוד נמר ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן אורן פיטוסי סוכם לתפקיד מפקד גדוד קרן ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן א’ סוכם לתפקיד מפקד גדוד הרעם ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן בנימין ווינטר סוכם לתפקיד מפקד גדוד עיטם ויועלה לדרגת סגן-אלוף .
רב-סרן ב’ סוכם לתפקיד מפקד גדוד מיתר ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן ר’ סוכם לתפקיד מפקד בית הספר לחימוש מונחה ומדויק ומפקד גדוד מעוף במינוי משני ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן רז שטיינברג סוכם לתפקיד מפקד גדוד רשף ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן מ׳ סוכם לתפקיד ראש ענף אש יבשתית במרכז האש והאיסוף לתמרון ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
סגן אלוף איתמר רייס דרעי סוכם לתפקיד מפקד גדוד אסף.

רב-סרן נ’ סוכם לתפקיד מפקד פלגה ס'1 ביחידה הנדסית למשימות מיוחדות ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן גלעד מילס סוכם לתפקיד ראש ענף הנדסה במרכז לאימונים באש ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
סגן אלוף א’ סוכם לתפקיד מפקד גדוד הפיקוד בבית הספר להנדסה צבאית.
רב-סרן רועי הורוביץ סוכם לתפקיד מפקד גדוד שחף ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן חן אוריין סוכמה לתפקיד מפקד גדוד עיט ותועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן גיא בוגנים סוכם לתפקיד מפקד גדוד ניצן ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן אייל לוי סוכם לתפקיד מפקד גדוד איתם ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן עמיחי הוד סוכם לתפקיד מפקד גדוד אריות הירדן ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן איוון קון סוכם לתפקיד מפקד גדוד ברדלס ויועלה לדרגת סגן-אלוף.
רב-סרן אברהם שמעוני סוכם לתפקיד מפקד בית ספר לפיקוד מגל ויועלה לדרגת סגן-אלוף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]