גולשים זועמים לשקד: "הצבעתי ימינה וגנבת לי את הקול" - 0404
גולשים זועמים לשקד: יונתן סינדל, פלאש 90

גולשים זועמים לשקד: "הצבעתי ימינה וגנבת לי את הקול"

איילת שקד יודעת ששיקרה לבוחריה, מה שגרם לה לעלות פוסט ארוך הערב, בחשבון הפייסבוק שלה בניסיון נוסף לנקות את מצפונה. גולשים רבים הגיבו נגדה ונגד ממשלת השמאל שהקימה עם בנט.

טל חיו כתב: "ככל שהפוסט ארוך זה מראה עד כמה את רוצה להסביר את הצד שלך בנושא. האורך של הפוסט מעיד עד כמה אתה מבינה שלא מאמינים לך, שיקרת את הימין בממשלה שהקמת עם השמאל. איילת תזכרי, הזיכרון שלנו לא קצר".

"הצבעתי ימינה וגנבת לי את הקול……לא בשביל הממשלה הזו הצבעתי לכם, אין שום סיבה להאמין לאף מילה שלך, מזל שיש את שיקלי!!!!" – הגיב בוריס סלוביטקר.

קובי הולס, הגיב: "מלא מלל בניסיון להצדיק את הגניבת קולות שעשית והשקר הגס ששיקרתם למצביעים שלכם ואגב זה שכתבת שאפילו מרץ ורע"מ הצביעו בעד רק מראה כמה סירסתם את החוק הזה וכמה הבטחתם לרע"מ בתמורה לתמיכה ורק מוכיח את הבעיה והסכנה בממשלה הזאת".
 
 
שמואל פרחי: "אין להאמין ולו להברה אחת שיוצאת מפיך ומשותפייך הנוכלים".
 
"את כל כך לא אמיתית …. מילה ממה שאת רושמת אין טיפת אמונה. מאחל לכם ליפול במהירות ולהיעלם מהמפה הפוליטית ויפה שעה אחת קודם". – הגיב אלי אלגזר.
 
ניב צביאל הגיב: "עזבי שטויות. אף אחד לא מאמין לך אין לך מה לנסות להסביר. את זו שהקמת ממשלה עם תומכי טרור וגורמים אנטי ציוניים. נוכלת!!!!".
 
"שום דבר לא ישנה את החרפה שאת ובנט נכנסתם בתרועה גדולה לממשלה הזויה עם תומכי טרור וגזענים, שהתחייבתם לבוחרים שלכם שלא תכנסו איתם לממשלה. האמת, יש לכם המון מה ללמוד משיקלי בנושא טוהר מידות ודבקות בדרך הן שלו והן בבוחרים שהכניסו אותו לכנסת". – כתב אלי ברק.
 
"שיקלי אמר, שיקלי בחר, שיקלי נשבר…. ומה איתך? עשית משהו ממה שאמרת? כשביקשת את קולי? קיימת משהו ממה שהבטחת לפני שנתתי לך את קולי? לא! פשוט נשברת מהלחץ לשבת על כיסא.. פשוט איכזבת… ואני עוד פינטזתי על זה שביום מן הימים תהיי זאת שתגור בבלפור! אז טעיתי!!". – הגיבה חני דושי.
 
 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]