ערבי מכפר מנדא נעצר בחשד שנהג במשאית עם רישיון מזויף - 0404
ערבי מכפר מנדא נעצר בחשד שנהג במשאית עם רישיון מזויף דוברות המשטרה

ערבי מכפר מנדא נעצר בחשד שנהג במשאית עם רישיון מזויף

שוטרי משרד התנועה של משטרת חיפה עצרו ערבי תושב כפר מנדא (28), בחשד שנהג על משאית כאשר אין ברשותו רישיון נהיגה מתאים לסוג רכב זה וטען בפני השוטרים כי שכח את רישיונו בבית.

בבדיקה שביצעו השוטרים, עולה כי הנהג מעולם לא הוציא רישיון לנהיגה במשאית ורישיון הנהיגה שלו לרכב פרטי פג תוקף בשנת 2017. עוד עלה כי בגין הרשעות תעבורה קודמות, גזרו עליו בתי המשפט פסילת רישיון, אולם אלו לא גרמו לחשוד לחדול ממנהגו.

כאשר מעסיקו הגיע לשימוע בפני קצין משטרה לעניין השבתת המשאית לשלושים יום, התברר כי החשוד הציג בפני מעסיקו רישיון נהיגה תקף על משאית עד 15 טון ואוטובוס, רישיון מזויף זה נמצא על גופו של החשוד ובחקירתו טען כי רכש את הרישיון המזוייף בשטחי הרשות.

החשוד הובא לחקירה בפני בוחני התנועה במרחב אשר ואתמול הגישה חטיבת התביעות הצהרת תובע נגד החשוד ובקשה להארכת מעצרו לבית משפט השלום לתעבורה בחיפה. בהחלטתה ציינה השופטת כי, "החשוד ממשיך לעשות שימוש ברכב כבד, שעה שאין ברשותו רישיון נהיגה מתאים לכך".

עוד החליטה השופטת כי, "נוכח הראיות, כמו גם נוכח מסוכנותו של החשוד, מעצרו יוארך עד יום ראשון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]