בלוני גז שהובלו ברכב פרטי דלפו בעת נסיעה - אם ושלושת ילדיה נמלטו מהרכב - 0404
בלוני גז שהובלו ברכב פרטי דלפו בעת נסיעה – אם ושלושת ילדיה נמלטו מהרכב דוברות כב"ה מחוז יו"ש

בלוני גז שהובלו ברכב פרטי דלפו בעת נסיעה – אם ושלושת ילדיה נמלטו מהרכב

שני בלוני גז שהובלו הערב (חמישי) ברכב פרטי בצורה פיראטית, סמוך ליישוב בית אריה בדרום מערב השומרון, החלו לדלוף במהלך הנסיעה, כתוצאה מכך אם ושלושת ילדיה ששהו ברכב החלו להימלט ממנו.

לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין פעלו במקום. סגן טפסר רוני יעקב, מפקד תחנת מתתיהו: "התקבל דיווח על דליפת גז מבלון שהובל ברכב פרטי סמוך ליישוב בית אריה. כשהגענו למקום זיהינו כי מדובר בשני בלוני גז במשקל 12 קילו, שהובלו בצורה פיראטית ברכב פרטי כאשר ברכב ישנם שלושה ילדים קטנים!

נהגת הרכב מספרת כי היא קנתה את הבלונים באזור הכפר רנטיס ובאחד הסיבובים על יד היישוב בית אריה החלה דליפה מאחד הבלונים, האם ושלושת ילדיה יצאו מהרכב. לוחמי האש שהגיעו למקום ביצעו סגירה של הבלון וביצעו אוורור של הרכב".

יעקב הוסיף כי, "הובלת בלוני גז ברכב פרטי אסורה בהחלט וכי מדובר בסיכון חיים ממשי, הובלת בלוני גז מותרת אך ורק לרכב יעודי להובלת חומ"ס עם כל ההיתרים הנדרשים".

דוברות כב"ה מחוז יו"ש

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]