תופעה | נהגים מאיטים במכוון כדי להקשות על מעבר שיירת בנט - 0404
תופעה | נהגים מאיטים במכוון כדי להקשות על מעבר שיירת בנט עמית שאבי, פלאש 90

תופעה | נהגים מאיטים במכוון כדי להקשות על מעבר שיירת בנט

זה כבר קרה יותר מפעם אחת. השיירה של נפתלי בנט נוסעת בכבישי ישראל ומתקשה לפלס דרכה, בגלל נהגים הזועמים על המחטף שביצע בנט בדרכו לכבוש את הכסא החשוב.

כך, בשבוע הראשון לתפקידו, סמוך ל-22:45, חלפה השיירה בדרכה מהיציאה מירושלים. סמוך לתחנות הדלק, זיהו נהגים את השיירה ולא פינו את הדרך. ״שברולט הצידה״ זעק הכרוז מהניידת המלווה, אלא שאז פתחו נהגים חלונות וצעקו: ״לא רוצה לזוז – מה תעשו״. נהג אחר פתח בסדרת קללות, שאותה לא נזכיר כאן. השיירה השתרכה לה, עד שפילסה דרכה החוצה.

א׳, כתב לנו: ״אני עובד בעיקר באזור ירושלים. השבוע אני עומד בפקק בכניסה לעיר ושומע סירנות. שיירת ראש הממשלה מאחורי. אמרתי לעצמי שאני לא זז בשביל בנט… מסתבר שאף רכב לא פינה את הכביש, זה היה מביך. המאבטחים יצאו מהלנד קרוזרים והחלו לבקש מנהגים לפנות את הדרך. זה ארך 10 דקות. כשביבי היה בשיירה, כולם היו מפנים את הדרך. את בנט לא נכבד לעולם. גם השמאלנים לא יכבדו אותו״.

בעת שהשיירה חלפה השבוע סמוך למעון בבלפור – אנשים יצאו מחלונות הבתים וקראו קריאות לעברו של בנט.

קובי, המתגורר באזור השרון, סיפר שגם ליד ביתו של בנט אירע מקרה דומה, כאשר נהגים קראו קריאות גנאי לעברו: ״האמת, זה ממש לא נעים לראות אדם שנמצא בתפקיד ראש הממשלה ורוב מוחלט של העם לא אוהב אותו. זו בעיה קשה. אני לא יודע איך הוא מביט בעצמו בכל בוקר. בכל מקרה, אני דווקא קורא לכבד ולתת לשיירה לעבור – לא רק מבחינת הכבוד, אלא גם בגלל ענייני ביטחון״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]