סמוטריץ' התייצב לימין האבות הגרושים: "סוף סוף יש בכנסת מי שמשמיע את זעקתנו" - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

סמוטריץ' התייצב לימין האבות הגרושים: "סוף סוף יש בכנסת מי שמשמיע את זעקתנו"

יו"ר הציונות הדתית צלאל סמוטריץ' נשא בכנסת נאום על "אפליית האבות הגרושים" ועל כמות המתאבדים הבלתי נתפסת בקרב ציבור זה, על רקע ניכור הורי, תלונות שווא, עוני ובדידות.

סמוטריץ' קבע כי מדובר ב"אחת העוולות הגדולות ביותר שמתרחשות היום במדינת ישראל", וכי כיום ישנה תופעה של עידוד תלונות שווא, תופעה שגורמת לכך ש"שיעור המתאבדים בקרב אבות מתאבדים הוא חסר פרופורציה".

בעמותת "אבות למען צדק" התרגשו מדברי סמוטריץ' ובשיחה עם חדשות 0404 נמסר מטעם העמותה כי "סוף סוף יש בכנסת מי שמשמיע את זעקת האבות הגרושים. סמוטריץ' הוא קול שפוי בכנסת ועמותת 'אבות למען צדק' מברכת ומחזקת את ידיו על נאומו במליאה ועל פעילותו הנמרצת למען האבות הגרושים ולמען המשפחה בישראל.

גברים גרושים, הקבוצה המופלית ביותר, וסובלת משיעור התאבדות הגבוה ביותר. מרגש לשמוע פוליטיקאי המשמיע את זעקתנו מעל בימת הכנסת, ומוכן לשתף פעולה גם בימים מורכבים פוליטית, עבור בריאות המשפחה, האבות, הילדים והאמהות בישראל.

זו הדרך האמיתית להשיג שלום בין המינים וחברה משגשגת המכבדת גברים ונשים כאחד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]