ח״כ שיקלי: ״ישראל צריכה ממשלה ציונית מתפקדת - לא שעטנז שתלוי על רע״מ ומרצ״ | כל התגובות מהכנסת - 0404
ח״כ שיקלי: ״ישראל צריכה ממשלה ציונית מתפקדת – לא שעטנז שתלוי על רע״מ ומרצ״ | כל התגובות מהכנסת בני סולומון, דוברות הכנסת

ח״כ שיקלי: ״ישראל צריכה ממשלה ציונית מתפקדת – לא שעטנז שתלוי על רע״מ ומרצ״ | כל התגובות מהכנסת

ח״כ איתמר בן גביר, ממפלגת הציונות הדתית, אמר הבוקר (שלישי) לאחר הפלת חוק האזרחות והתבוסה שנחלה ממשלת השמאל הקיצונית של בנט במליאת הכנסת: ״הצבענו נגד החוק בלב שלם, במיוחד לאחר ההסכמה בין איילת שקד לרע״מ שהייתה מאפשרת פגיעה בביטחון ישראל וכניסת 1,600 ערבים למדינה״.

בן גביר הוסיף: ״נפתלי בנט ואיילת שקד מוכרים את מדינת ישראל ומפרים את כל ההבטחות לבוחרים שלהם. ההצבעה היום היא תחילת הסוף הפוליטי של ממשלת בנט – מנסור עבאס״.

במפלגת הליכוד הגיבו לדבריו של צבי האוזר: ״בשביל עוד כמה מיליונים לך ולהנדל היית מחליף גם את ההמנון. תוכל להטיף מוסר כשנצליח יום אחד לא להיכנס לוויקיפדיה כדי לזכור באיזו מפלגה אתה היום״.

ח״כ עמיחי שיקלי, אשר הצביע נגד חוק האזרחות, כתב: ״הלילה קיבלנו הוכחה לבעייתיות של ממשלה שאין בה רוב ציוני מובהק. כזו שמתחילה את הלילה עם הארכת חוק לשנה ומסיימת אותו עם הארכה לחצי שנה, שמתחילה עם 1,500 היתרים ומסיימת עם למעלה מ-3,000. ישראל צריכה ממשלה ציונית מתפקדת ולא שעטנז שתלוי על בלימה בקולותיהם של רע״ם ומרצ״.

עו״ד שמחה רוטמן כתב בחשבון הטוויטר שלו: ״כשיזמנו את חוק יסוד ההגירה, מטרתי הייתה לבצע המתת חסד להוראת השעה, שגססה במשך שנים לאחר המכות מבג"ץ ולהחליפה במשהו חדש וטוב.

‏הלילה, שקד הודיעה שלצורך הארכה בחצי שנה היא מתכננת לתת לרע"מ את זכות השיבה בתשלומים. ההתנגדות להוראת השעה הפכה להיות מובנת מאליה ולצורך בהול״.

שר הפנים, אריה דרעי: ״בלמנו מהקואליציה להעביר חוק מחורר שהיה מסכן את ביטחונה של המדינה, גוש הימין הניח את הצ"ח יסוד ההגירה – חוק שימשיך להגן על ביטחונה של המדינה. אני קורא לממשלה לתת לחוק פטור מחובת הנחה בכדי שכבר מחר נוכל להעלות אותו לקריאה טרומית, האופוזיציה תמשיך להיאבק למען ביטחונה של מדינת ישראל״.

״אין משילות בירושלים. וגם לא בנגב ובגליל. בקרוב נפיל סופית בע"ה את ממשלת הנוכלות והזדון!״, כתבה ח״כ מהליכוד מאי גולן. 

מהציונות הדתית נמסר: ״זהו בוקר עצוב. בנט ושקד מכרו הלילה את מדינת ישראל. הזוג שבנה קריירה על שקרים והונאות וערק לשמאל העניק את נכסי צאן הברזל של מדינת ישראל לתומכי הטרור.

כדי לקנות את אצבעו של עבאס איילת שקד, הסכימה אמש להעניק לפלסטינים את "זכות השיבה" בתשלומים, סירסה את הוראת השעה שהיתה מחוררת גם כך והפכה אותה לנזק.

כל העת, הממשלה סירבה לקיים ולו דיון אחד על מנת להגיע להסכמות עם האופוזיציה והעדיפה להגיע להסכמות מסוכנות עם תומכי הטרור. אכלו את הדגים המסריחים וגורשו מן העיר. יש עוד מישהו במדינת ישראל שמאמין שטובת מדינת ישראל לנגד עיניהם ולא תועלתם האישית?! בושה!״

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]