סמוטריץ': "בנט טרפד ממשלת ימין - יכול לחבור עוד בכנסת הזו לממשלה ציונית של 65 ח"כים" - 0404
סמוטריץ': אוליבר פיטוסי, פלאש90

סמוטריץ': "בנט טרפד ממשלת ימין – יכול לחבור עוד בכנסת הזו לממשלה ציונית של 65 ח"כים"

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', תקף את נפתלי בנט על רקע ההצבעה הצפויה היום על חוק האזרחות.

סמוטריץ': "בנט ממשיך לשקר. אפשר היה להקים ממשלת ימין והוא טרפד אותה בידיים. אבל למה לעסוק בעבר אם אפשר לתקן? אחרי שמתברר שקואליציה שנשענת על תומכי טרור מסוכנת למדינה ולא מסוגלת לשמור על האינטרסים החיוניים שלה הם יכולים עוד היום לחבור לממשלת ימין ציונית מלאה של 65 חברי כנסת. עוד בכנסת הזו.

ממשלה כזו תעביר את חוק יסוד ההגירה, תעשה עוד המון דברים טובים, ובעיקר תמנע נזקים ארוכים טווח שהממשלה הנוכחית עושה ותמשיך לעשות בשל היותה בת ערובה של עבאס ומרצ. הם לא עושים את זה רק בגלל פוליטיקה קטנה של עלבונות ואמביציות אישיות ופועלים בשל כך נגד מדינת ישראל ואזרחיה.

שמעתי שבנט אמר היום שיש דברים שאיתם לא משחקים ושביטחון המדינה זה קו אדום. שיסביר לנו למה הוא משחק עם ביטחון המדינה והקים ממשלה מסוכנת עם מי שהוא מגדיר כפוגעים בביטחון המדינה ובאופן שהוא הגדיר כמסוכן לביטחון המדינה רק כדי לכפות את עצמו על אזרחי ישראל כראש ממשלה עם שישה מנדטים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]