נעצרו 4 תושבי חיפה וקיסריה שהפיצו תמונות וסרטוני עירום של מאות נשים ונערות ישראליות - 0404
נעצרו 4 תושבי חיפה וקיסריה שהפיצו תמונות וסרטוני עירום של מאות נשים ונערות ישראליות דוברות המשטרה

נעצרו 4 תושבי חיפה וקיסריה שהפיצו תמונות וסרטוני עירום של מאות נשים ונערות ישראליות

שוטרי מחלק הסייבר של משטרת ישראל בימ"ר ת"א ניהלו במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, שהתמקדה בחשד להפצת תמונות וסרטונים מיניים של מאות נשים ונערות קטינות תושבות הארץ, באמצעות אפליקציות סלולאריות ורשתות חברתיות, ללא ידיעתן או הסכמתן של המצולמות.

בתוך כך, חוקרי מחלק הסייבר במשטרה בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ניהלו מעקב ואיסוף ראיות ברשת כנגד "מקורות ההפצה", לשם הבאתם לדין, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, לרבות חדירה אל יישומון הטלגרם והדיסקורד, באופן המתגבר על אנונימיות הרשת ומגבלות האבטחה.

כאמור, במהלך החקירה הסמויה הצליחו חוקרי המשטרה למפות את הקבוצות הפנימיות ברשת, שכללו אלפי משתתפים, ולהתחקות אחר זהות המפיצים, כאשר הבוקר עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, הגיעו שוטרי מחוז ת"א אל בתיהם של 4 החשודים, תושבי חיפה, חדרה וקיסריה, כבני 20 ועצרו אותם לחקירה, לצד תפיסת מחשבים, התקני אחסון וראיות נוספות.

"משטרת ישראל מבצעת כל העת פעולות חקירה ואיסוף ראיות במרחב הרשתי, תוך הטלת כלים טכנולוגים מגוונים, במטרה לחשוף ולאתר את זהות מבצעי העבירות, בדגש על אלה החודרים בבוטות לפרטיותן של נשים ופוגעים אנושות בחייהן תוך חשיפתן באופן משפיל לעיני כל. בהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, תבקש המשטרה היום את הארכת מעצרם של החשודים בבימ"ש השלום ת"א". – נמסר מהמשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]