מטורף | זה מה שעבר נהג יהודי כשערבים רדפו אחריו בדרך מהקריות לנהריה - 0404
מטורף | זה מה שעבר נהג יהודי כשערבים רדפו אחריו בדרך מהקריות לנהריה יעקב, ויקיפדיה

מטורף | זה מה שעבר נהג יהודי כשערבים רדפו אחריו בדרך מהקריות לנהריה

חוסר המשילות בארצנו וניסיונות הרצח שעוברים יהודים על בסיס יום יומי בכבישים: מוטי, גולש 0404 סיפר כי הותקף בדרכו מהקריות לנהריה – אירוע שיכל להגמר במותו. כאשר פנה למשטרה נאמר לו שהוא יכול להגיע ולהגיש תלונה בתחנה.

מוטי: "נסעתי מנהריה לקריות ובצומת נתקה עצרתי ראשון ברמזור אדום, אחרי כמה שניות הגיע רכב מזדה עם 3 ערבים ומוזיקה בערבית מסמנים לי לפתוח את החלון, אז פתחתי והם צוחקים עליי ומקללים, אז אמרתי להם, מה קרה? מה אתם רוצים? בתוקפנות הם מסמנים לי, "תעצור בצד נזיין אותך" בינתיים הרמזור הפך ירוק, התחלתי לנסוע וראיתי אותם נוסעים אחריי כמו משוגעים, צועקים לי תעצור בצד, המשכתי לנסוע ובינתיים דיברתי עם אחי שיצא מנהריה כמה דקות אחריי, אמרתי לו שיבוא מהר בינתיים הוא ניסה פעמיים להיכנס בי ברכב".

"אחרי צומת רפאל", המשיך מוטי: "הם עקפו אותי נתתי להם שיסעו כי ראיתי שהרמזור אדום הם ראו שעצרתי הם יצאו מהרכב והתחילו לרוץ לכיווני, התחלתי לנסוע רוורס לכיוון רפאל כי ידעתי שיש שם שומרים, הם נכנסו לאוטו וחזרו גם רוורס כמו מטורפים, חצי קילומטר והם הבינו שיש שם שמירה אז הם עצרו והתחילו לנסוע".

"בינתיים התקשרתי למשטרה, הם חזרו אליי אחרי 20 דקות ואמרו שהם יעשו פטרול ואם אני רוצה אני יכול להגיש תלונה מחר. אני בטוח שהם המשיכו ועשו את זה לעוד מכוניות, הם פשוט חיפשו לריב עם מישהו, הם עושים מה שבא להם, אם אחי היה מגיע דקה לפני כנראה שהיינו רבים איתם ואנחנו היינו מסתבכים עם המשטרה ולהם לא היו עושים כלום. אמרתי לשוטרת שהם בשניה יכולים להגיע למספר רכב שלהם, כי בצומת רפאל וגם נתקה, הכל מצולם. הם אמרו לי שאני יכול להגיש תלונה.אם אני יגיש תלונה הם יעשו משהו? או יעשו להם משהו? חוץ מלבזבז את הזמן שלי לא יקרה עם זה כלום. עצוב שזה המצב גם פה בקריות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]