סמוטריץ': "מופקרים חסרי אחריות שסיכנו ביודעין את מדינת ישראל - תאוות שלטון ונקם סיכלו הקמת ממשלת ימין ציונית" - 0404
סמוטריץ': הדס פארוש, פלאש 90

סמוטריץ': "מופקרים חסרי אחריות שסיכנו ביודעין את מדינת ישראל – תאוות שלטון ונקם סיכלו הקמת ממשלת ימין ציונית"

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר כי הפתרון הנכון למניעת איחוד משפחות ולשמירת הביטחון והרוב היהודי במדינת ישראל הוא ‏חוק יסוד ההגירה.

‏אנשים מופקרים וחסרי אחריות שסיכנו ביודעין את מדינת ישראל ובשל תאוות שלטון ונקם סיכלו הקמת ממשלת ימין ציונית והקימו ממשלה מסוכנת עם שמאל פוסט ציוני ותומכי טרור אנטי ציוניים, מסרבים היום לנהל שיח עם האופוזיציה על שיפור החוק שימנע איחוד משפחות, מעדיפים גם עכשיו לנהל שיח עם תומכי ‏הטרור על שחיקה נוספת של הוראת השעה השחוקה ממילא, ואז מטיפים לנו מוסר על אחריות לאומית. צביעות שאין דברים כאלה.

הוראת השעה המחוררת היא רעה ואין לנו שום עניין להעביר אותה רק כדי שהקואליציה תשרוד. הפתרון הנכון למניעת איחוד משפחות ולשמירת הביטחון והרוב היהודי במדינת ישראל הוא ‏חוק יסוד ההגירה. נביא אותו בעזרת השם הכי מהר שאפשר להצבעה בכנסת ונעמיד במבחן את שארית האחריות הלאומית של הקואליציה הזו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]