חוק האזרחות יעלה מחר להצבעה. נתניהו: "בנט ולפיד לא מסוגלים לשמור על אופיה היהודי של מדינת ישראל" - 0404

חוק האזרחות יעלה מחר להצבעה. נתניהו: "בנט ולפיד לא מסוגלים לשמור על אופיה היהודי של מדינת ישראל"

מנהיג הימין וראש האופוזיציה נתניהו התייחס היום (ראשון) לחוק האזרחות שיעלה מחר במליאת הכנסת ואמר כי רק חוק יסוד ההגירה יבלום הסתננות ערבית לישראל.

נתניהו: "בנט ולפיד לא מסוגלים לשמור על אופיה היהודי של מדינת ישראל. מחר הם מביאים להצבעה בכנסת את חוק האזרחות, כשרע״מ, מרצ, וחברת כנסת ממפלגת העבודה, מתנגדים לו.

כדי לשמור על ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית אנחנו חייבים למנוע כניסה והתאזרחות של המוני פלסטינים לישראל מדי שנה. החוק הקיים פשוט אינו עונה על הדרישה הזאת. הוא מחריג, במסגרת החוק, המוני פלסטינים ונותן להם להיכנס לישראל. הדרך לתקן זאת הוא באמצעות חוק יסוד ההגירה שאנחנו מביאים, שיאטום את הפירצה הזאת וימנע כניסת פלסטינים לישראל.

אנחנו מנסים להעביר את החוק הזה כבר כמה שנים ונבלמנו – קודם כל על ידי אילת שקד שהייתה שרת משפטים ואחר כך על ידי אבי ניסנקורן. אין שום סיבה לבלום את חוק היסוד הזה. הוא מהווה גדר משפטית כמו הגדר הפיזית שהקמנו בגבול מצרים שהצילה את ישראל משיטפון של מיליון מסתננים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]