נתניהו שלח מכתב התראה ליועמ״שית משרד רה״מ: "אין לי ספק שהעברת המידע המכפיש לתקשורת" - 0404
נתניהו שלח מכתב התראה ליועמ״שית משרד רה״מ: יונתן סינדל, פלאש 90

נתניהו שלח מכתב התראה ליועמ״שית משרד רה״מ: "אין לי ספק שהעברת המידע המכפיש לתקשורת"

נתניהו שלח מכתב התראה ליועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, שלומית ברנע: "אין לי ספק שהעברת המידע המכפיש לתקשורת ותדרכת אותם כעניין של שיטה".

"הנדון: פרסומים כוזבים כנגד רוה"מ בנימין נתניהו.

בשם מרשי מר בנימין נתניהו, ובהמשך למכתבי הקודמים אליך בעניינה של משפחת נתניהו, הריני פונה אליך בהתראה כדלקמן.

1 .ביום 21.7.1 פורסם בכל אמצעי התקשורת המרכזיים כי נפתחה חקירה חדשה בעניין בית משפחת נתניהו הפרטי בקיסריה, "בחשד שבמסגרת שיפוצים הותקן בביתה הפרטי של משפחת נתניהו בקיסריה 'ג'אקוזי' חדש בשווי של עשרות מיליוני שקלים, על חשבון המדינה".

2 .על פי דבריו של פרשן הערוץ, מר גיא פלג, "החקירה נפתחה בימים האחרונים ביחידה לחקירות הונאה, לאחר שחומר הועבר ממשרדה של היועצת המשפטית למשרד ראש הממשלה הגב' שלומית ברנע פראגו ליועץ המשפטי לממשלה,"לאחר ישיבות ארוכות".

3 .לדברי מר פלג, על פי החשד, "בהסוואה של שיפוץ לצרכי ביטחון, חלק מהכסף שימש לרכישת "גאקוז'י" בסדר גודל של כ-50,000 ש"ח שהותקן בבית הפרטי של משפחת נתניהו". בהמשך הסביר מר פלג כי גורמי אכיפה סיפרו לו שהם מזהים בעניין זה דפוס של "תיק המעונות".

4 .על פי מידע שהצטבר בידי במשך שנים רבות, לרבות קלטות שמע ומסמכים בכתב, את רודפת את משפחת נתניהו כבר החל משנת 2010 ,מועד בו זממת ביחד עם עד המדינה ניר חפץ כיצד להפליל את משפחת נתניהו, ולצורך זה אף ביצעת עבירות פליליות לכאורה.

5 .למען הסר ספק, יודגש כי משפחת נתניהו לא התקינה מעודה כל "ג'אקוזי" בביתה. מדובר בעוד אחת מהכפשות המכוערות והבוטות שאת אחראית עליהן במסגרת תפקידך כיועצת משפטית למשרד ראש הממשלה.

6 .אין לי ספק כי את העברת את המידע המכפיש לאמצעי התקשורת ותדרכת אותם כעניין של שיטה. בידי ראיות אין ספור כי את מעבירה לאמצעי התקשורת מידע, בניגוד לחובותיך החוקיות.

7 .אשר על כן ונוכח כל האמור, הריני מתרה בך כי בכוונתי להיפרע ממך בגין כל הנזקים שגרמת למשפחת נתניהו. אנא ראי מכתבי זה כהתראה על פי כלל 31 לכללי האתיקה החלים על עורכי דין".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]