בימין תוקפים בחריפות את אביר קארה על ההצבעה הכפולה ודורשים חקירה במשטרה - 0404
בימין תוקפים בחריפות את אביר קארה על ההצבעה הכפולה ודורשים חקירה במשטרה אוליבר פיטוסי, פלאש 90

בימין תוקפים בחריפות את אביר קארה על ההצבעה הכפולה ודורשים חקירה במשטרה

השר אביר קארה מימינה הצביע פעמיים על חוק החל"ת וטען כי הדבר נעשה בטעות. בימין זועמים על ההצבעה הכפולה ודורשים חקירה במשטרה.

ח"כ שלמה קרעי הגיש תלונה דחופה ליועמ"ש בדרישה לחקור את ההצבעה הכפולה של קארה ותקף את ימינה. לדברי קרעי: "מי שגנב את קולות הבוחרים, מצביע גם פעמיים במליאה וגונב את ההצבעות. הכל "בטעות" כמובן. בושה".

 

ח"כ בן גביר תקף את ממשלת בנט: "בהתחלה הם גנבו את הבחירות ועכשיו הם גנבו את ההצבעות. ממשלת בנט, לפיד, עבאס – הפכה את הנוכלות לשיטה ונעשה הכל כדי להפיל את הממשלה הרעה הזו".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "בהתחלה הם גנבו את הבחירות ועכשיו הם גנבו את ההצבעות. ממשלת בנט, לפיד, עבאס – הפכה את הנוכלות לשיטה ונעשה הכל כדי להפיל את הממשלה הרעה הזו".

ח"כ מקלב מסר כי "הדבר לא מפתיע, הוא אשר אמרנו – זו קואליציה המובנת על שקר והונאה. זו לא מקריות, אלא שיטה ותרבות של שקר".

ח"כ בצלאל סמוטריץ': "על הצבעה כפולה כמו שעשה עכשיו אביר קרא במליאה (הצביע בשבילו ובשביל עידית סילמן שלא היתה במקומה) היועמ"ש דאז רובינשטיין הורה על חקירת משטרה נגד יחיאל חזן ומיכאל גורולובסקי. נגד שניהם הוגשו כתבי אישום בעברות של זיוף בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים. מעניין מה יעשה עכשיו מנדלבליט.

טענתו של קרא שהוא הצביע במקום סילמן "בשוגג" אינה אמת והוא מוסיף בכך חטא על פשע. קרא הצביע פעמיים, גם במקום שלו וגם במקום שלה. קורה שח"כ מתבלבל בעמדה ומצביע בטעות בעמדה של ח"כ אחר (כמו שקרה ללפיד קודם והוא מיד הודיע על הטעות והמשכנו הלאה) אבל כשמצביעים פעמיים זה מכוון. לא שוגג".

ח״כ אופיר סופר: "מי שמרמה את הבוחרים שלו, לא יכול להימנע מלרמות גם בהצבעות בכנסת".

ח"כ אמיר אוחנה דרש לבדוק את כל ההצבעות של קארה בשבועיים האחרונים.

ח"כ אבי מעוז: "מה שראינו היום, זה האובדן ערכים שהשולמנים ומפגיני בלפור מביאים לכנסת. אני מקווה שההצבעה הכפולה של אביר קראה זו לא עצה שהוא ומפגיני בלפור קיבלו מרוני אלשייך שנחשף שייעץ להם. חייבים להחזיר את הערכים למדינה, ולהפיל את הממשלה הרעה הזו מיד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]