נזק כבד בשריפה שפרצה במרכז לוגיסטי של עמותת צדקה במודיעין עלית - 0404
נזק כבד בשריפה שפרצה במרכז לוגיסטי של עמותת צדקה במודיעין עלית דוברות כבאות והצלה

נזק כבד בשריפה שפרצה במרכז לוגיסטי של עמותת צדקה במודיעין עלית

נזק כבד נגרם בשריפה שפרצה במתחם המשמש מרכז לוגיסטי של עמותת צדקה במודיעין עלית. כוחות הכיבוי, שהגיעו למקום ממתפר תחנות באיזור, השיגו שליטה באש.

מנחם מלוב

להב ליאור אלקריף, המשמש כמפקד המשמרת באירוע, סיפר: "נקראנו לשריפה במבנה בעיר מודיעין עילית. משהגענו למקום זיהינו כי מדובר במספר מכולות המחוברות יחד שיוצרות מעין מחסן לוגיסטי בגודל של דונם אשר בו מאוחסנים בגדים, אביזרים לבית ומוצרים נוספים של ארגון החסד.
במקום הייתה קרינת חום חזקה עקב מטען האש הקיים בתוך המבנים. לוחמי האש החלו בפעולות כיבוי וסריקה אחר לכודים. למקום הגיע טרקטור של עיריית מודיעין עילית המסייע לכוחות הפועלים במקום ומפנה ציוד בטרם ישרף. וכן מנוף גבהים המסייע בכיבוי השריפה מהגובה".

מפקד תחנה אזורית בנימין, טפסר משנה עידו פרץ: "עם ההבנה כי מדובר במחסן של ארגון חסד המאחסן ציוד רב הזנקנו למקום כוחות רבים מתוך המחוז ומחוצה לו.
לוחמי האש פעלו על מנת לתחם את השריפה ולמניעת נזק למבנים סמוכים. עם סיום פעולות הכיבוי תפתח חקירה לבדיקת נסיבות פרוץ השריפה".

הושגה שליטה בשריפה, אולם לוחמי האש ישארו במקום יש לכיבוי סופי של כלל המתחם.

אין נפגעים באירוע אך נגרם נזק כבד למקום.

מנחם מלוב

דוברות כבאות והצלה

דוברות כבאות והצלה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]