משרד החינוך פרסם את מתווה הפעלת בתי הספר וגני הילדים של הקיץ | כל הפרטים - 0404
משרד החינוך פרסם את מתווה הפעלת בתי הספר וגני הילדים של הקיץ | כל הפרטים נועם רבקין, פלאש 90

משרד החינוך פרסם את מתווה הפעלת בתי הספר וגני הילדים של הקיץ | כל הפרטים

לרגל פתיחת בתי הספר וגני הילדים של הקיץ, משרד החינוך פרסם הבוקר (חמישי) את מתווה ההפעלה. המסגרות תפעלנה במשך 3 שבועות וינעלו בתאריך ה-21.7.2021. כ-60% מקרב תלמידי מערכת החינוך צפויים לקחת בהם חלק.

בהתאם למתווה:

עטיית מסיכה: הפעילויות החינוכיות תתקיימנה כרגיל, ללא הגבלות, למעט חובת עטיית מסיכה בחלל סגור. הנחיה זו תחול על כלל התלמידים וצוותי החינוך. הנחיה זו לא תחול על תלמידים מתחת לגיל 7.

כניסת הורים למסגרות וקיום אירועים: כניסת ההורים למסגרות בתי הספר וגני הילדים תתאפשר בהתאם להנחיות הכניסה השגרתיות, תוך הקפדה על עטיית מסיכות בחללים סגורים. כמו כן, מסיבות סיום יתקיימו כרגיל וללא הגבלות, למעט הקפדה על עטיית מסיכות בחללים ובמבנים סגורים.

התפרצות תחלואה במסגרות החופש הגדול: במקרים של התפרצות תחלואה, יבוצע דיגום לתלמידים ולצוותי החינוך ע"פ החלטת משרד הבריאות (בהסכמת ההורים בלבד). ההחלטה על המשך הפעלת המסגרת או סגירתה תתקבל ע"י הרשות המקומית בתיאום עם משרד הבריאות ומשרד החינוך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]