היועץ לביטחון לאומי וראש המל"ל מאיר בן שבת הודיע על סיום תפקידו - 0404
היועץ לביטחון לאומי וראש המל עמוס בן גרשום, לע"מ

היועץ לביטחון לאומי וראש המל"ל מאיר בן שבת הודיע על סיום תפקידו

היועץ לביטחון לאומי וראש המל"ל, מאיר בן שבת, הודיע הערב (רביעי) לנפתלי בנט, על רצונו לסיים את תפקידו, בתום כהונה של 4 שנים בתפקיד.

עם כינונה של הממשלה, נענה ראש המל"ל לבקשתו של בנט להישאר בתפקידו במטרה לאפשר שמירה על היציבות והרציפות התפקודית. בתוך כך, סייע בן שבת לראש הממשלה וצוותו בכניסתם לתפקיד.

בן שבת יכהן בתפקידו עד לסוף חודש אוגוסט הקרוב. ראש הממשלה ימנה מחליף לתפקיד ראש המל"ל בעת הקרובה, תוך קיום תהליך חפיפה סדור עם ראש המל"ל היוצא.

בנט הודה לראש המל"ל על תרומתו הכבירה לביטחון הלאומי של מדינת ישראל, ומסר: "ברצוני לשבח את מאיר בן שבת על שנים ארוכות של תרומה לביטחון ישראל בצורה מקצועית ומוצלחת. מאיר כיהן בשורה של תפקידים ובכולם הפגין ביצועים מרשימים, תוך הבנה מעמיקה של האתגרים המדיניים והביטחוניים מולם ניצבת מדינת ישראל. גם במשבר הקורונה, עבד מאיר ימים כלילות למען בריאותם של אזרחי ישראל, ותפקד בצורה ראויה להערכה. אני סמוך ובטוח כי נכונה לו עוד תרומה רבה למדינת ישראל גם בעתיד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]