כתב ערוץ 20 הותקף ע"י ערבים ושוכב פצוע בביתו: "הכאב זניח מול העובדה שעוד לא הוגשו כתבי אישום" - 0404
כתב ערוץ 20 הותקף ע שלמה מור

כתב ערוץ 20 הותקף ע"י ערבים ושוכב פצוע בביתו: "הכאב זניח מול העובדה שעוד לא הוגשו כתבי אישום"

אברהם בלוך, כתב ערוץ 20, הותקף על ידי ערבים כאשר דיווח משער שכם לפני כשבועיים. אך מאז התקיפה הקשה ועד היום טרם הוגש כתב אישום ואין התקדמות בחקירה.

בעיטות, דחיפות, כאפות, קללות ויריקות גרמו לאברהם לפגיעה חמורה בגב. כתוצאה מהמכות, הוא סובל מפריצת דיסק וקיים חשש לשבר בעמוד השדרה. בלוך ממשיך בבדיקות רפואיות.

אירוע התקיפה מתועד ונמסר למשטרה, אך התיק עדיין בחקירה. ״אני שוכב עם כאבים פיזיים בבית, אבל הכאב הזה זניח מול העובדה שעוד לא הוגשו כתבי אישום במסגרת אירוע שכולו מתועד" – אמר אברהם לחדשות 0404.

"כאשר יהודים תקפו צוות תקשורת לפני כחודש וחצי, הפרקליטות הגישה כתב אישום תוך חמישה ימים. לעומת זאת, כאשר ערבים תוקפים עיתונאי יהודי באירוע לאומני – עוברים 20 ימים, והמשטרה אפילו לא מסיימת חקירה", הוסיף.

ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם קרות האירוע נפתחה חקירה שהובילה למעצרם של חשודים במעשה. במסגרת החקירה מבוצעות כל העת פעולות רבות ומגוונות בתיק וכך גם נמסר לקורבן. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות, במקצועיות וברגישות הנדרשת במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין על המעורבים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]