אבל בכדורסל הישראלי | בעלי הפועל גלבוע/גליל, חיים אוחיון, הלך לעולמו - 0404
אבל בכדורסל הישראלי | בעלי הפועל גלבוע/גליל, חיים אוחיון, הלך לעולמו פייסבוק איגוד הכדורסל

אבל בכדורסל הישראלי | בעלי הפועל גלבוע/גליל, חיים אוחיון, הלך לעולמו

יום עצוב לכדורסל הישראלי: איש העסקים ובעלי הפועל גלבוע/גליל, חיים אוחיון, הלך היום (שלישי) לעולמו בגיל 59, לאחר מאבק במחלה קשה.

מאיגוד הכדורסל נמסר: ״האיגוד מרכין את ראשו ומשתתף בצערה של משפחת אוחיון, עם פטירתו של חיים, חבר הנהלת איגוד הכדורסל והבעלים של קבוצת גלבוע גליל, אחרי מאבק במחלה קשה.

חיים היה יזם, איש עסקים ואיש כדורסל ערכי במיוחד שהביא את הכדורסל לגלבוע ובזכותו המועדון המקומי הפך לשם דבר בגילאי הילדים והנוער וכמובן שגולת הכותרת היא קבוצת הבוגרים. חיים היה איש נעים הליכות, מנומס, יצרתי וחבר אמיתי לדרך.

איגוד הכדורסל מבקש לשלוח נחמה למשפחתו ולאישתו תירצה וימצא את הדרך להנציח את זכרו. על מועד הלוויה ומיקום השבעה תצא הודעה נוספת״.

ממנהלת הליגה נמסר בשל מותו של אוחיון: ״מנהלת הליגה, הקבוצות ויושב הראש שמואל פרנקל המומים וכואבים עם הידיעה הקשה על מותו של חיים אוחיון. אוחיון היה מנהיג בכל רמ"ח אבריו.

אדם שברגע שפתח את פיו כולם היו משתתקים ומקשיבים. אדם אצילי, חכם, יצירתי ומקורי שהיה ממובילי הדרך במנהלת ובאיגוד הכדורסל. תרומתו לכדורסל בגליל עליון, בגלבוע גליל ולקידום הכדורסל הישראלי היא אדירה״.

שמואל פרנקל: "אבידה ענקית לכדורסל הישראלי. אדם משכמו ומעלה, איש יקר וצנוע שמרגע שנכנס לכדורסל הישראלי הפך כל אבן כדי שהליגה תהיה שיוויונית ותחרותית וקידם עשרות שחקנים ומאמנים צעירים שחייבים לו את הקריירה. תנחומיי לתרצה ולכל המשפחה. יהי זכרו ברוך״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]