פרקליט המדינה הקים צוות שיבחן אם לקיים משפט חוזר לרומן זדורוב - 0404
פרקליט המדינה הקים צוות שיבחן אם לקיים משפט חוזר לרומן זדורוב חדשות 0404

פרקליט המדינה הקים צוות שיבחן אם לקיים משפט חוזר לרומן זדורוב

פרקליטות מחוז צפון (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בנצרת בקשה מוסכמת לדחיית מועד הדיון הקבוע למחר, בבקשתו של רומן זדורוב להשתחרר ממעצר. השופט ערפאת טאהא נענה לבקשה וקבע את הדיון ליום 26 ביולי.

בד בבד, נענה סגן הנשיא, השופט אשר קולה, לבקשה נוספת שהגישה הפרקליטות, בהסכמת ההגנה, למתן ארכה בת שבועיים, עד ל-15 ביולי, לשם מתן הודעה על החלטתה בדבר ניהול משפט חוזר בעניינו של זדורוב.

בבקשה המוסכמת נאמר, כי לבקשתו של בא-כוחו של זדורוב, עו"ד ירום הלוי, נערכה אתמול פגישה בין הלוי לבין פרקליט המדינה וגורמים בפרקליטות המדינה, במהלכה פרס הסניגור שלל נימוקים שנועדו לשכנע כי אין מקום לקיים משפט חוזר בעניינו של זדורוב.

כדי לאפשר את השלמת בחינת העניין, על כל היבטיו, וכן את טענותיו של עו"ד הלוי, התבקש ביהמ"ש לתת ארכה למסירת ההחלטה בדבר ניהול המשפט החוזר.

פרקליט המדינה הקים לאחרונה צוות של פרקליטים בכירים ממחוזות שונים, שלא עסקו בתיק זה בעבר, וביקש מהם ללמוד מחדש את התיק ולבחון את ההיתכנות המעשית לניהולו, ככל שיחליט לעשות כן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]