ביזיון בוועדה המסדרת: סילמן מתעסקת בפלאפון בזמן שח''כים מדברים ועוצרת אותם לפני תם הזמן - 0404
ביזיון בוועדה המסדרת: סילמן מתעסקת בפלאפון בזמן שח דוברות הכנסת, נועם מושקוביץ

ביזיון בוועדה המסדרת: סילמן מתעסקת בפלאפון בזמן שח"כים מדברים ועוצרת אותם לפני תם הזמן

צפייה קצרה בוועדה המסדרת מראה כי הח"כים חוזרים ומוחים בפני יושבת ראש הוועדה המסדרת עידית סילמן, על התנהלותה המבזה בוועדה.

ח"כ פרוש אמר בוועדה כי הדבר הטוב ביותר שיכל לקרות הוא שעידית סילמן תנהל את הוועדה, הדבר משרת את האופוזיציה, "ככה כולם רואים איך הממשלה הזאת נראית". בזמן שחברי הכנסת מדברים, סילמן מתעסקת בצורה מזלזלת בטלפון הנייד שלה, נכנסת בדבריהם ומפריעה בעצמה לשיח ואף חותכת את השיח באופן מתנשא – מידי פעם מסתירה את פיה באמצעות ידה ולוחשת ליושבת סמוך אליה.

הבוקר, סילמן, החלה את הדיון מסעיף ב', העוסק בבקשת הממשלה להקדים את הדיון בשורה של הצעות חוק. בעקבות זאת מתחו חברי האופוזיציה ביקורת על ההתנהלות, וטענו לניסיון למחטף. ח"כ שמחה רוטמן כינה את ההתנהלות הזו כ"עבד כי ימלוך". ח"כ יעקב מרגי ביקש מח"כ רוטמן שיגיד במפורש מי זה העבד, וח"כ רוטמן השיב: "עבד כי ימלוך זה נפתלי בנט ונבל כי ישבע לחם זה ליברמן, והדבר הזה מרגיז את הארץ. אתם מקבלים את התחושה הזו מכל מקום, ברחובות ובוועדה".

ח"כ קטי שטרית כינתה את ההתנהגות הזו כהיבריס, ואמרה: "חטא היוהרה גורר בעקבותיו עונש ותבוסה. הוא מתייחס להשפלת הזולת, מצד בני אדם שסבורים שאם ינהגו בגסות קרנם תעלה. החוטא בהיבריס מביש את קורבנו על לא עוול בכפו, למען סיפוקו. ח"כ אחמד טיבי העיר בתגובה: "זה חלק גם על הליכוד כשהיה בממשלה".

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן התייחסה לאיומים על ח"כ סילמן ואמרה כי באותו יום שהיא הואשמה באופן מרומז בהסתה נגד סילמן הדובר שלה היה בחדר מיון, "כי בשבת תרבות מישהו ניבה לתקוף אותי והוא חצץ בנינו. במשך שבוע שלם אני מוצגת בערוץ 12 כמסיתה ויוצרת אלימות. זה הגיע לתקיפה פיזית ולאף אחד לא אכפת. נשות הימין לא זוכות להגנה ולאתרוג לו זוכות נשות השמאל. כשעידית סילמן מותקפת ורבלית על הארץ רועדת, כשגלית דיסטל כמעט מותקפת פיזית אף אחד לא יודע".

 

 

 

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]