סערה בכדורעף | מכבי ת"א סירבה לאפשר לעודה ללחוץ את ידי השחקנים: "לא ננרמל יחסים עם ח"כ המהלל פעילות נגד ישראל" - 0404
סערה בכדורעף | מכבי ת אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

סערה בכדורעף | מכבי ת"א סירבה לאפשר לעודה ללחוץ את ידי השחקנים: "לא ננרמל יחסים עם ח"כ המהלל פעילות נגד ישראל"

מכבי ת"א בכדורעף תקפה היום (שישי) בחשבון הפייסבוק של המועדון את אירוח איימן עודה, יו"ר הרשימה הערבית הקיצונית, במשחק גמר אליפות הנערים, שנערך אתמול בכפ"ס מול מ.ס עיילבון. במועדון זעמו על הרצון לאפשר לעודה ללחוץ את ידי השחקנים והודיעו כי אין בכוונתם לשתף פעולה עם ח"כ המהלל פעילות אלימה נגד המדינה.

בפייסבוק של המועדון נכתב: "ראשית, אנו מעוניינים לברך את מ.ס עיילבון על זכייה היסטורית באליפות המדינה לנוער. החברים מעיילבון במשך שנים רבות בנו מועדון כדורעף מכובד ורציני, שקוצר פירות רבים בגילאי הנוער ומעמיד קבוצה מכובדת בליגת העל. אך, במעמד הגמר שנערך אתמול בכפר סבא, התרחש אירוע שאיננו יכולים לעבור עליו בשתיקה.

לפני המשחק ולאחריו, מישהו ממארגני המשחק, חשב לנכון לתת ליו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה, את הבמה והכבוד ללחוץ ידיים לשחקנים ולהעניק לקבוצה המנצחת את צלחת האליפות. נדגיש, אנו מתנגדים בתוקף לפסילת אדם ולהעלבתו בגלל מוצאו ואנו מאמינים כי יש לכבד כל אדם באשר הוא אדם, בדיוק כפי שקיבלנו בהערכה ובכבוד רב את שר הספורט ראלב מג'אדלה, כאורח כבוד במעמד גמר גביע המדינה ב-2007. אך באותה נשימה, אין לנו שום כוונה להלבין ולנרמל חבר כנסת המהלל שאהידים ופעילות אלימה נגד מדינת ישראל.

אין זה מקובל שבאירוע רשמי של איגוד ספורט ישראלי הנתמך על ידי המדינה, יגיע לקחת חלק כאורח כבוד, אדם שמדבר על אינתיפאדה ובשבח נסראללה כנגד מדינת ישראל. לאירוע ממלכתי כמעמד גמר אליפות, היה ראוי להביא כאורח כבוד, אדם ממלכתי המכבד את המדינה והמתנגד בצורה ברורה לכל אלימות נגדה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]