ח"כ מאי גולן לבנט ולפיד: "קזזו את נזקי פרעות תשפ"א מההסכם הקואליציוני עם רע"ם" - 0404
ח דוברות

ח"כ מאי גולן לבנט ולפיד: "קזזו את נזקי פרעות תשפ"א מההסכם הקואליציוני עם רע"ם"

חברת הכנסת מאי גולן מהליכוד פנתה היום (חמישי) לבנט ולפיד בדרישה שיקזזו את סכום הנזקים שנגרמו בידי ערבים במהלך פרעות תשפ"א מההסכם הקואליציוני שנחתם עם רע"ם ויעניקו את הסכום כפיצוי לנפגעי הפרעות. לחדשות 0404 מסרה ח"כ גולן כי איננה מצפה מלפיד ובנט להוגנות אך לאור הסכנה בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה – הקול הזה חייב להישמע.

ח"כ מאי גולן: "בימים אלו אומדים רשויות המדינה את הנזקים הכלכליים שנגרמו בפרעות תשפ״א וכוללים עלות שיפוץ בתי כנסת, בתים רבים שניזוקו בעיר לוד ובערים נוספות, רמזורים ברחבי בארץ ופגיעות בגוף ונפש לכל מי שהיה מעורב בעל כורחו בפרעות.

לצד זאת, ההסכם הקואליציוני שנחתם עם סיעת רע״ם והונח על שולחן הכנסת כולל תקציבי ענק ע״ס מיליארדי שקלים אשר יוזרמו למטרות עמומות במגזר הערבי ללא כל פיקוח או שליטה.

הגיע הזמן לעשות מעשה ולהחליט כי כל שקל שיופנה לפיצוי נפגעי הפרעות שבוצעו ע״י ערבים בני הבלייעל יקוזז באופן מיידי מהתקציב האבסורדי והמנופח שניתן לסיעת רע״ם.

לא יעלה על הדעת שמדינת ישראל תתנהל בהפקרות כלכלית מוחלטת ותזרים מיליארדים למפלגה שחלק מתומכיה היו אחראים לאותם נזקים בגוף, בנפש וברכוש.

אינני מצפה שתקבלו את ההחלטה ההוגנת, המתבקשת והמוסרית כפי שהצעתי, אך הקול הזה חייב להישמע, במיוחד בימים בהם יש סכנה ברורה ומיידית להפיכת מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]