פעילת הימין שהותקפה באקונומיקה אושפזה בביה"ח - המשטרה לא פתחה בחקירה: "לא הגישה תלונה" - 0404
פעילת הימין שהותקפה באקונומיקה אושפזה בביה אורלי לב

פעילת הימין שהותקפה באקונומיקה אושפזה בביה"ח – המשטרה לא פתחה בחקירה: "לא הגישה תלונה"

פעילת הימין שהותקפה אתמול (שלישי) באקונומיקה, שנשפכה על פניה על ידי שכנה של נפתלי בנט במהלך הפגנה סמוך לביתו ברעננה, אושפזה בבית החולים תל השומר בעקבות האירוע. 

עד כה לא נעצרו חשודים בתקיפה החמורה ולחדשות 0404 נודע כי המשטרה אפילו לא פתחה בחקירה בטענה כי "טרם הוגשה תלונה או עדות בדבר האירוע", אלא שהמותקפת אושפזה מאז האירוע ולא הייתה מסוגלת להגיש תלונה בעצמה ומעדויות שמסרו המפגינים לחדשות 0404 עולה כי השוטרים היו עדים לאירוע אך סירבו לחתור למעצר התוקפים.

פעילי ימין שנכחו באירוע סיפרו כי השוטרים, שהיו במקום האירוע ועדים לתקיפה סירבו לשמוע עדויות ולפתוח בחקירה, "הם לא נתנו לנו להגיש תלונה באותו רגע", סיפרה פעילת הימין אורלי לב לחדשות 0404.

בנוסף, המפגינים השמיעו טענות קשות לפיהן לאחר התקיפה ובעוד המותקפת שוכבת פצועה – השוטרים סיפרו להם כי הזמינו למקום אמבולנס עבור המותקפת, מה שהתברר, לדבריהם, כשקר ורק לאחר שהמותקפת איבדה את ההכרתה והמפגינים ראו שאמבולנס אינו מגיע – הזעיקו אותו המפגינים בעצמם.

לחדשות 0404 נודע כי בעקבות התעקשות המשטרה להמתין להגשת התלונה ולא לפתוח בחקירה עד אז – מחר תיגש המותקפת לתחנת המשטרה ותגיש תלונה בנושא. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]