פרסום ראשון: התנועה האיסלמית מגייסת תרומות כספיות למימון קנסות של עברייני בנייה בירושלים - 0404
פרסום ראשון: התנועה האיסלמית מגייסת תרומות כספיות למימון קנסות של עברייני בנייה בירושלים

פרסום ראשון: התנועה האיסלמית מגייסת תרומות כספיות למימון קנסות של עברייני בנייה בירושלים

הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית באמצעות עמותת 'אל אקצה' יצא בקריאה לציבור לגייס ולתרום סכום של כ-300 אלף ש"ח עבור תשלום קנס לעברייני בניה בבית צפפה בירושלים ובכך למנוע את הרס הבתים. היום תוגש תלונה במשטרה בגין פעילות בלתי חוקית זו.

בפוסט שפירסם השייח' ספואת פריג' סגן יו"ר הפלג הדרומי בתנועה האיסלמית ומי שעומד מאחורי מפלגת רע"ם של מנסור עבאס נכתב כי: "עליכם לתרום לכיסוי הקנס הכספי שהטיל בית המשפט הישראלי… כדי למנוע עקירה של ארבע משפחות מירושלים". עוד הוא נכתב: "היה שותף ליציבות של אחיך הירושלמים בבתיהם ותחזקת את איתנותם".

בתגובה לקמפיין גיוס הכספים, אמר מאור צמח יו"ר ארגון "לך ירושלים": "הסרו את ידיכם מירושלים. אסור לאפשר לזרועות התמנוניות של הפלג הדרומי של התנועה האיסלמית לשלוח את ידם ולבחוש בחברה האזרחית במזרח ירושלים. פעילות זו מגייסת את התושבים בירושלים לתמוך בתנועה האיסלמית ובמטרותייה האנטי ציוניות".

מהאגף למחקר בשפה הערבית של תנועת "אם תרצו" נמסר כי: "הפלג הדרומי של התנועה האסלמית מעולם לא זנח את שאיפתו למחוק את מדינת ישראל מן המפה. מעשיו מעידים על כך והעובדה שממשלת ישראל תלויה במפלגה המייצגת אותו היא אבסורד בלתי נתפס העולה על כל דמיון. אנו קוראים לכלל ראשי המפלגות הציוניות להתעורר ולהסיר את החרפה הזו מעל ראשם ומעל המדינה. מספיק עם השיגעון הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]