מג"ד 7006 מסכם תעסוקה מבצעית של גדוד המילואים: "גאה בלוחמים, סיפוק עצום" - 0404
מג

מג"ד 7006 מסכם תעסוקה מבצעית של גדוד המילואים: "גאה בלוחמים, סיפוק עצום"

לפני כשלושה שבועות גויס גדוד 7006 של חטיבה 9, המורכבת מבוגרי חטיבת גולני, לתעסוקה מבצעית בחטיבה המרחבית "אפרים". הגדוד קיבל את האחראיות על גזרת 'טלמונים'. פעילות הגדוד התאפיינה בפעילות התקפית ענפה, שכללה עשרות מעצרים והובילה לסגירת מעגל לאחר מבצע 'שומר החומות'. בנוסף, הגדוד התמודד בהצלחה עם התפרעויות ערבים, צמיגים בוערים, זריקות אבנים, הצתות ומגוון איומים נוספים.

גדוד 7006 הוכיח את עצמו והצליח, יחד עם עבודה שוטפת מול מפקדי חטיבת "אפרים", לייצר שקט ובטחון לתושבי הגזרה בישובים ובצירים.

מג"ד 7006, סא"ל (מיל') שי נווה: "בשלושת השבועות האחרונים, הגדוד ביצע את משימתו – להגן על הצירים ועל הישובים היהודיים שבגזרת החטיבה המרחבית "אפרים". הגדוד פעל בנחישות על מנת לאפשר איכות חיים טובה יותר לתושבי הגזרה, והלוחמים פעלו באומץ ובמקצועיות מסביב לשעון. לפני 19 שנה במבצע 'חומת מגן' שירתתי כמ״מ בגדוד 12 ואני גאה בלוחמים ובעל סיפוק עצום על הזכות שניתנה לנו להשתתף בהגנה על בטחון תושבי ישראל. גדוד 7006 ימשיך להיקרא למשימה וימשיך לפעול למען בטחון מדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]